soy cutlets a la chops

Sante
55
Polecam soy cutlets a la chops
55
Dobry i świeży produkt.soy cutlets a la chops
411soy cutlets a la chops
Kotlety sojowe à la schabowe mogą być częścią dobrze zbilansowanej diety, ze względu na: - Wysoką zawartość białka - Wysoką zawartość błonnika
soy cutlets a la chopssoy cutlets a la chops
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2029-08-24

pojemność

cena za kilogram

38,40 zł / kg

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617000316

5900617000316

price: 3,84 zł

3.84 PLN 2029-08-24 NewCondition
odtłuszczona mąka sojowa bez GMO 96 %, skrobia ziemniaczana
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna1353 kJ / 321 kcal
Tłuszcz1,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany20 g
w tym cukry9,6 g
Błonnik16 g
Białko49 g
Sól0,02 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Soja : Zawiera
Kotlety sojowe à la schabowe mogą być częścią dobrze zbilansowanej diety, ze względu na: - Wysoką zawartość białka - Wysoką zawartość błonnika
Features:bez GMO
brand:Sante
Legally regulated product name:Kotlety sojowe ekstrudowane.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recipes:Przykładowy przepis: Kotlety sojowe à la strogonow Składniki: Kotlety Sojowe à la schabowe - 100 g Sól Morska Jodowana - 1 łyżka do zalewy cebula - 1 szt. imbir - 1 łyżeczka pikantny ketchup - 1 łyżeczka musztarda - 1 łyżeczka ogórki konserwowe - 2 szt. śmietana - 1 łyżka olej - do smażenia wrząca woda do zalewy - 2 szklanki cukier - 1 łyżka mąka ziemniaczana - 1 łyżka zimna woda - 1/4 szklanki Kotlety namocz ok. 10 min. w wywarze z włoszczyzny lub bulionie, pokrój w cienkie paseczki, usmaż w niewielkiej ilości oleju z dodatkiem poszatkowanej cebuli. Posyp 1 łyżeczką imbiru, dodaj po 1 łyżeczce ketchupu i musztardy, 2 ogórki konserwowe (pokrojone w kosteczkę). Wlej zalewę, podduś ok. 5 minut. Dopraw łyżką śmietany.
Type of packaging:Torba
Producer's address:Sante sp. z o.o. ul. Jagiellońska 55A 03-301 Warszawa, Polska
Return address:Sante sp. z o.o. ul. Jagiellońska 55A 03-301 Warszawa, Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • Agata , 2020-12-23 20:55:41Polecam
  • 2017-09-05 16:21:41Dobry i świeży produkt.



jemyjemy We eat broth soup with jemyjemy We eat broth soup with
chicken and rice 450 g
17,20zł/kg

price: 7,74 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-09-17
Bio Planet Bio Planet Beans in BIO Bio Planet Bio Planet Beans in BIO
Tomato Sauce 360 g
24,97zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-12-31
Łowicz Bolognese sauce ready Łowicz Bolognese sauce ready
500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Łowicz Chinese sauce Łowicz Chinese sauce
expiry date 2027-11-30
Łowicz spaghetti sauce Łowicz spaghetti sauce
expiry date 2028-01-31
Pamapol tripe zamojsku Pamapol tripe zamojsku
expiry date 2028-01-06
Pamapol cabbage rolls in tomato Pamapol cabbage rolls in tomato
sauce 500 g
17,56zł/kg

price: 8,78 zł

PLN
1
66
expiry date 2029-02-10
Sante Tropical muesli cereal Sante Tropical muesli cereal
expiry date 2027-07-17
Sante Sante Crunchy breakfast Sante Sante Crunchy breakfast
cereal muesli with chocolate 350 g
24,74zł/kg

price: 8,66 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-07-07
Sante crunchy granola cereal , Sante crunchy granola cereal ,
fruit 350g 350 g
24,74zł/kg

price: 8,66 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-07-09
Sante muesli cereal Fruit - Fruit Sante muesli cereal Fruit - Fruit
expiry date 2027-06-23
Sante oatmeal bran Sante oatmeal bran
150 g
22,07zł/kg

price: 3,31 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-04-07
Sante oatmeal bran Sante oatmeal bran
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

price: 4,16 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-06-29
Sante demerara sugar cane Sante demerara sugar cane
Unrefined 500 g
12,62zł/kg

price: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante demerara sugar cane Sante demerara sugar cane
Unrefined small 500 g
12,72zł/kg

price: 6,36 zł

PLN
1
14
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5