sweetened condensed milk caramel

Gostyń
sweetened condensed milk caramelsweetened condensed milk caramel
pojemność netto

pojemność netto

150 ml

data przydatności

expiry date:

2026-10-29

pojemność

cena za litr

31,53 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900691032142

5900691032142

price: 4,73 zł

4.73 PLN 2026-10-29 NewCondition
SM Gostyń
Gostyń sweetened condensed milk Gostyń sweetened condensed milk
natural 150 ml
35,00zł/l

price: 5,25 zł

PLN
1
17
expiry date 2027-05-31
Gostyń sweetened condensed milk Gostyń sweetened condensed milk
cocoa 150 ml
34,73zł/l

price: 5,21 zł

PLN
1
27
expiry date
2027-05-06
Gostyń sweetened condensed milk Gostyń sweetened condensed milk
7.5 % fat 350 g
14,26zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-01-19
Gostyń condensed milk 7.5 % fat Gostyń condensed milk 7.5 % fat
500 g
15,18zł/kg

price: 7,59 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-14
Gostyń sweetened condensed milk Gostyń sweetened condensed milk
canned 8 % fat 530 g
22,19zł/kg

price: 11,76 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-03-18
Gostyń Light sweetened condensed Gostyń Light sweetened condensed
milk 4 % fat 200 g
19,25zł/kg

price: 3,85 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-22
Gostyń Light sweetened condensed Gostyń Light sweetened condensed
milk 4 % fat 500 g
15,24zł/kg

price: 7,62 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-24
Gostyń sweetened condensed milk Gostyń sweetened condensed milk
7.5% 200 g
17,90zł/kg

price: 3,58 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-02-24
Gostyń sweetened condensed milk Gostyń sweetened condensed milk
with 4 % fat magnesium, light 500 g
15,62zł/kg

price: 7,81 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-12-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5