Products

8717496906700 8717496906700 Amaizin
Amaizin Amaizin Organic Coconut Amaizin Amaizin Organic Coconut
Paste 200 g
84,95zł/kg

price: 16,99 zł

PLN
1
2
Amaizin Amaizin Organic Coconut
5 5
5 1 Amaizin Amaizin Organic Coconut
expiry date 2027-12-08
8717496903990 8717496903990 Amaizin
Amaizin Amaizin Tortilla wraps BIO Amaizin Amaizin Tortilla wraps BIO
Amaizin Amaizin Tortilla wraps BIO
5 5
5 1 Amaizin Amaizin Tortilla wraps BIO
expiry date 2026-12-14
8717496904300 8717496904300 Amaizin
Amaizin Amaizin Pineapple slices Amaizin Amaizin Pineapple slices
in own BIO juice 400 g
43,90zł/kg

price: 17,56 zł

PLN
1
1
Amaizin Amaizin Pineapple slices
5 5
5 2 Amaizin Amaizin Pineapple slices
expiry date 2027-08-26
8717496903716 8717496903716 Amaizin
Amaizin Amaizin, tomato-flavored Amaizin Amaizin, tomato-flavored
corn chips gluten-free BIO 100 g
75,10zł/kg

price: 7,51 zł

PLN
1
14
Amaizin Amaizin, tomato-flavored
5 5
5 1 Amaizin Amaizin, tomato-flavored
expiry date 2026-12-14
8718976015233 8718976015233 Amaizin
Amaizin Amaizin Salsa sauce mild, Amaizin Amaizin Salsa sauce mild,
gluten-free BIO 260 g
51,62zł/kg

price: 13,42 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-12-31
8718976015073 8718976015073 Amaizin
Amaizin Amaizin Tortilla wraps Amaizin Amaizin Tortilla wraps
with bran source of dietary fiber BIO 240 g
53,08zł/kg

price: 12,74 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-11-29
8718976015820 8718976015820 Amaizin
Amaizin Amaizin Black beans in a Amaizin Amaizin Black beans in a
brine gluten-free BIO 400 g
20,63zł/kg

price: 8,25 zł

PLN
1
3
Amaizin Amaizin Black beans in a
5 5
5 1 Amaizin Amaizin Black beans in a
expiry date 2029-02-26
8718976015257 8718976015257 Amaizin
Amaizin Amaizin Salsa sauce spicy Amaizin Amaizin Salsa sauce spicy
BIO gluten-free 260 g
51,62zł/kg

price: 13,42 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-12-31
8717496904041 8717496904041 Amaizin
Amaizin Amaizin Salted corn Amaizin Amaizin Salted corn
tortilla chips, gluten-free, BIO 250 g
44,52zł/kg

price: 11,13 zł

PLN
1
7
Amaizin Amaizin Salted corn
5 5
5 1 Amaizin Amaizin Salted corn
expiry date 2027-03-03
8718976009577 8718976009577 Amaizin
Amaizin Amaizin Gluten-free corn Amaizin Amaizin Gluten-free corn
chips BIO 75 g
79,87zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-03-03
8718976009584 8718976009584 Amaizin
Amaizin Amaizin Gluten-free Amaizin Amaizin Gluten-free
organic corn and pepper tortilla chips 75 g
97,87zł/kg

price: 7,34 zł

PLN
1
1
Amaizin Amaizin Gluten-free
2 5
2 1 Amaizin Amaizin Gluten-free
expiry date 2026-12-11
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5