Products

4005394116111 4005394116111 BIOVEGAN
BIOVEGAN Biovegan Dried lemon peel BIOVEGAN Biovegan Dried lemon peel
powdered gluten-free BIO 9 g
693,33zł/kg

price: 6,24 zł

PLN
1
2
BIOVEGAN Biovegan Dried lemon peel
4 5
4.5 3 BIOVEGAN Biovegan Dried lemon peel
expiry date 2027-12-31
4005394145104 4005394145104 BIOVEGAN
BIOVEGAN Biovegan Gluten-free food BIOVEGAN Biovegan Gluten-free food
colors 6x8g BIO 40 g
824,75zł/kg

price: 32,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-10-31
4005394143049 4005394143049 BIOVEGAN
BIOVEGAN Biovegan Gluten-free BIOVEGAN Biovegan Gluten-free
vanilla sugar 4x8g BIO 32 g
287,19zł/kg

price: 9,19 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-01-31
4005394285411 4005394285411 BIOVEGAN
BIOVEGAN Biovegan Baking powder BIOVEGAN Biovegan Baking powder
gluten-free 3x17g BIO 51 g
110,78zł/kg

price: 5,65 zł

PLN
1
3
BIOVEGAN Biovegan Baking powder
5 5
5 1 BIOVEGAN Biovegan Baking powder
expiry date 2028-05-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5