Products

5902305002855 5902305002855 Barwa
Barwa The color of the soap common Barwa The color of the soap common
200 g
36,15zł/kg

price: 7,23 zł

PLN
1
12
Barwa The color of the soap common
5 5
5 1 Barwa The color of the soap common
5902305002862 5902305002862 Barwa
Barwa The color gray soap Barwa The color gray soap
unscented hypoallergenic 100 g
44,30zł/kg

price: 4,43 zł

PLN
1
24
Barwa The color gray soap
5 5
5 3 Barwa The color gray soap
5902305001582 5902305001582 Barwa
Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
mydełko 100 g
49,90zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
5902305005634 5902305005634 Barwa
Barwa Natural Color Acne shampoo Barwa Natural Color Acne shampoo
cleansing for natural and dull hair 300 ml
33,30zł/l

price: 9,99 zł

PLN
1
5
Barwa Natural Color Acne shampoo
5 5
5 1 Barwa Natural Color Acne shampoo
expiry date 2029-05-30
5902305006099 5902305006099 Barwa
Barwa Hue hypoallergenic Barwa Hue hypoallergenic
extract traditional Polish gray soap with chamomile 100 g
44,50zł/kg

price: 4,45 zł

PLN
1
13
5902305002145 5902305002145 Barwa
Barwa Herbal Color Herbal shampoo Barwa Herbal Color Herbal shampoo
nettle for greasy hair 250 ml
29,76zł/l

price: 7,44 zł

PLN
1
7
Barwa Herbal Color Herbal shampoo
5 5
5 1 Barwa Herbal Color Herbal shampoo
expiry date 2029-06-30
5902305002176 5902305002176 Barwa
Barwa Herbal Color Herbal shampoo Barwa Herbal Color Herbal shampoo
black turnip for weakened and dandruff hair 250 ml
30,16zł/l

price: 7,54 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-04-30
5902305007126 5902305007126 Barwa
Barwa Herbal Color Herbal shampoo Barwa Herbal Color Herbal shampoo
for field hair 250 ml
29,80zł/l

price: 7,45 zł

PLN
1
5
5902305002367 5902305002367 Barwa
Barwa Herbal Color: Shampoo herbal Barwa Herbal Color: Shampoo herbal
damaged hair calamus and hops for the hair of brittle and 250 ml
29,84zł/l

price: 7,46 zł

PLN
1
5
5902305002169 5902305002169 Barwa
Barwa Herbal Color Herbal shampoo Barwa Herbal Color Herbal shampoo
chamomile for light hair 250 ml
30,24zł/l

price: 7,56 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-02-28
5902305002152 5902305002152 Barwa
Barwa Herbal Color. Birch herbal Barwa Herbal Color. Birch herbal
shampoo for normal and dry hair 250 ml
29,80zł/l

price: 7,45 zł

PLN
1
8
5902305003357 5902305003357 Barwa
Barwa Barwa Hipoalergiczne Barwa Barwa Hipoalergiczne
tradycyjne 100 g
44,70zł/kg

price: 4,47 zł

PLN
1
10
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5