Products

5902448165097 5902448165097 Biominki
Biominki Biominki Fruit jelly Biominki Biominki Fruit jelly
BIO
Biominki Fruit jelly without gelatine BIO Biominki Fruit jelly without gelatine BIO
without gelatine BIO 100 g
123,70zł/kg

price: 12,37 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-11-08
5904730012317 5904730012317 Biominki
Biominki Biominki Corn and millet Biominki Biominki Corn and millet
waffles, unsalted, BIO 62 g
93,55zł/kg

price: 5,80 zł

PLN
1
10
Biominki Biominki Corn and millet
5 5
5 1 Biominki Biominki Corn and millet
expiry date 2026-11-25
5904730012638 5904730012638 Biominki
Biominki Biominki Buckwheat Biominki Biominki Buckwheat
Wafers, unsalted, BIO 60 g
79,67zł/kg

price: 4,78 zł

PLN
1
1
Biominki Biominki Buckwheat
5 5
5 2 Biominki Biominki Buckwheat
expiry date 2026-12-01
5902983785590 5902983785590 Biominki
Biominki Biominki Gluten-free corn Biominki Biominki Gluten-free corn
puffs, organic 150 g
69,40zł/kg

price: 10,41 zł

PLN
1
3
Biominki Biominki Gluten-free corn
5 5
5 1 Biominki Biominki Gluten-free corn
expiry date 2027-03-23
5904730012683 5904730012683 Biominki
Biominki Biominks BIO buckwheat Biominki Biominks BIO buckwheat
slices 55 g
98,00zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
5
expiry date
2026-11-25
5903900362009 5903900362009 Biominki
Biominki Biominki Andruty Cocoa Biominki Biominki Andruty Cocoa
BIO 32 g
140,31zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
5
Biominki Biominki Andruty Cocoa
5 5
5 1 Biominki Biominki Andruty Cocoa
expiry date 2026-10-20
5903900365079 5903900365079 Biominki
Biominki Biominki
75 g
76,93zł/kg

price: 5,77 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-03-31
5903900361828 5903900361828 Biominki
Biominki Biominka Balls with BIO Biominki Biominka Balls with BIO
chocolate flavor 500 g
39,12zł/kg

price: 19,56 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-08-06
5903900361835 5903900361835 Biominki
Biominki Biominks BIO honey balls Biominki Biominks BIO honey balls
expiry date
2027-05-20
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5