Products

4019555100154 4019555100154 Klar
Klar Klar Washing powder color ECO Klar Klar Washing powder color ECO
4019555100307 4019555100307 Klar
Klar SALT FOR DISHWASHERS ECO 2 kg Klar SALT FOR DISHWASHERS ECO 2 kg
- KLAR 2 kg
10,59zł/kg

price: 21,17 zł

PLN
1
1
4019555100352 4019555100352 Klar
Klar LIQUID DISH SENSITIVE ECO 500 Klar LIQUID DISH SENSITIVE ECO 500
ml - KLAR 500 ml
27,98zł/l

price: 13,99 zł

PLN
1
3
4019555100314 4019555100314 Klar
Klar TABLETS FOR ZWYWAREK ECO ( 25 Klar TABLETS FOR ZWYWAREK ECO ( 25
pcs ) - KLAR 25 tabl.
1,23zł/tabl.

price: 30,77 zł

PLN
1
2
Klar TABLETS FOR ZWYWAREK ECO ( 25
5 5
5 1 Klar TABLETS FOR ZWYWAREK ECO ( 25
4019555100536 4019555100536 Klar
Klar Klar Senitive ECO dishwashing Klar Klar Senitive ECO dishwashing
liquid 1 litr

price: 20,27 zł

PLN
1
2
Klar Klar Senitive ECO dishwashing
5 5
5 1 Klar Klar Senitive ECO dishwashing
4019555706264 4019555706264 Klar
Klar Klar Rinse and softener for Klar Klar Rinse and softener for
fabrics 750 ml
23,68zł/l

price: 17,76 zł

PLN
1
2
5906205501012 5906205501012
Rembowscy juice of apples Stamped Rembowscy juice of apples Stamped
unclear 250 ml
19,96zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-26
5900512990705 5900512990705 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Clarified Mlekovita Mlekovita Clarified
butter, 99.8% milk fat 250 g
60,88zł/kg

price: 15,22 zł

PLN
1
2
Mlekovita Mlekovita Clarified
5 5
5 4 Mlekovita Mlekovita Clarified
expiry date 2027-03-21
5906205501227 5906205501227
BIO unclarified apple drink from BIO unclarified apple drink from
BIO
BIO unclarified apple drink from Rembows BIO unclarified apple drink from Rembows
Rembows 275 ml
24,33zł/l

price: 6,69 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-04
5906205501227 5906205501227
BIO unclarified apple drink from BIO unclarified apple drink from
BIO
BIO unclarified apple drink from Rembows BIO unclarified apple drink from Rembows
Rembows 275 ml
25,53zł/l

price: 7,02 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-30
5900512981161 5900512981161 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Clarified Mlekovita Mlekovita Clarified
butter 99.9% fat milk 200 g
59,95zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
2
Mlekovita Mlekovita Clarified
4 5
4.5 3 Mlekovita Mlekovita Clarified
expiry date 2027-01-21
5907809371063 5907809371063 Sobik
Sobik Sobik Clarified Butter Sobik Sobik Clarified Butter
200 g
49,95zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
10
Sobik Sobik Clarified Butter
5 5
5 1 Sobik Sobik Clarified Butter
expiry date 2027-06-20
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5