Products

5411788037891 5411788037891 Lima
Lima Lima Shuyu Mild Soybean Sauce Lima Lima Shuyu Mild Soybean Sauce
BIO 250 ml
79,04zł/l

price: 19,76 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-01-13
5411788026253 5411788026253 Lima
Lima Lima chicory coffee for BIO Lima Lima chicory coffee for BIO
brewing 500 g
55,40zł/kg

price: 27,70 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-04-01
4820219340591 4820219340591 Bob Snail
Bob Snail Bob Snail Snail bob Bob Snail Bob Snail Snail bob
Mango fruit snacks 30 g
149,00zł/kg

price: 4,47 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-06-14
4820162520309 4820162520309 Bob Snail
Bob Snail Bob Snail Snail Bob Bob Snail Bob Snail Snail Bob
Apple-raspberry fruit snacks 30 g
149,00zł/kg

price: 4,47 zł

PLN
1
13
expiry date
2027-08-07
4820162520248 4820162520248 Bob Snail
Bob Snail Bob Snail Snail Bob Bob Snail Bob Snail Snail Bob
Apple-pear fruit snacks 30 g
149,00zł/kg

price: 4,47 zł

PLN
1
20
expiry date
2027-04-27
4820162520316 4820162520316 Bob Snail
Bob Snail Bob Snail Snail Bob Bob Snail Bob Snail Snail Bob
Apple-strawberry fruit snacks 30 g
149,33zł/kg

price: 4,48 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-08-07
4820162520231 4820162520231 Bob Snail
Bob Snail Bob Snail Snail Bob Bob Snail Bob Snail Snail Bob
Apple fruit snacks 30 g
149,00zł/kg

price: 4,47 zł

PLN
1
15
expiry date
2027-04-09
4820162520231 4820162520231 Bob Snail
Bob Snail Bob Snail Snail Bob Bob Snail Bob Snail Snail Bob
Apple fruit snacks 30 g
156,33zł/kg

price: 4,69 zł

PLN
1
24
expiry date
2027-09-19
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5