Products

5904467109267 5904467109267 Maluta
Maluta Balkan yogurt light Maluta Balkan yogurt light
expiry date
2026-10-21
5904467109243 5904467109243 Maluta
Maluta Balkan yogurt Maluta Balkan yogurt
expiry date
2026-10-24
5904467432501 5904467432501 Maluta
Maluta Malyuta Excellent Turkish Maluta Malyuta Excellent Turkish
drink Ayran Malyuta 320 g
12,47zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
2
Maluta Malyuta Excellent Turkish
5 5
5 2 Maluta Malyuta Excellent Turkish
expiry date 2026-10-24
5904467250419 5904467250419 Maluta
Maluta Maluta natural yoghurt 2.5% Maluta Maluta natural yoghurt 2.5%
150 g
14,40zł/kg

price: 2,16 zł

PLN
1
3
Maluta Maluta natural yoghurt 2.5%
4 5
4.5 5 Maluta Maluta natural yoghurt 2.5%
expiry date 2026-10-13
5904467432259 5904467432259 Maluta
Maluta Maluta cottage cheese Maluta Maluta cottage cheese
minced 3 times fresh semi-skimmed 200 g
27,15zł/kg

price: 5,43 zł

PLN
1
2
Maluta Maluta cottage cheese
5 5
5 8 Maluta Maluta cottage cheese
expiry date 2026-10-09
5904467125380 5904467125380 Maluta
Maluta Maluta natural creamy Maluta Maluta natural creamy
lactose-free yogurt 220 g
20,00zł/kg

price: 4,40 zł

PLN
1
2
Maluta Maluta natural creamy
5 5
5 2 Maluta Maluta natural creamy
expiry date 2026-10-12
5904467711460 5904467711460 Maluta
Maluta Maluta cream yogurt only 3 Maluta Maluta cream yogurt only 3
ingredients 220 g
20,00zł/kg

price: 4,40 zł

PLN
1
4
Maluta Maluta cream yogurt only 3
5 5
5 4 Maluta Maluta cream yogurt only 3
expiry date 2026-10-24
5904467711453 5904467711453 Maluta
Maluta Maluta Serek homogenizowany Maluta Maluta Serek homogenizowany
200 g
23,60zł/kg

price: 4,72 zł

PLN
1
1
Maluta Maluta Serek homogenizowany
5 5
5 2 Maluta Maluta Serek homogenizowany
expiry date 2026-10-15
5904467212110 5904467212110 Maluta
Maluta Maluta Skyr+ Jogurt typu Maluta Maluta Skyr+ Jogurt typu
200 g
21,80zł/kg

price: 4,36 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-10-13
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5