Products

 
skipwhite
rodzaj pieczywa:
8717496903990 8717496903990 Amaizin
Amaizin Amaizin Tortilla wraps BIO Amaizin Amaizin Tortilla wraps BIO
Amaizin Amaizin Tortilla wraps BIO
5 5
5 1 Amaizin Amaizin Tortilla wraps BIO
expiry date 2026-12-14
8718976015073 8718976015073 Amaizin
Amaizin Amaizin Tortilla wraps Amaizin Amaizin Tortilla wraps
with bran source of dietary fiber BIO 240 g
53,08zł/kg

price: 12,74 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-11-29
5902241722473 5902241722473 Plony zbóż
Plony zbóż Cereal Yields Plony zbóż Cereal Yields
Multi-grain tortilla 312 g
20,06zł/kg

price: 6,26 zł

PLN
1
6
Plony zbóż Cereal Yields
5 5
5 1 Plony zbóż Cereal Yields
expiry date 2027-03-03
5902241722466 5902241722466 Plony zbóż
Plony zbóż Cereal Yields Wheat Plony zbóż Cereal Yields Wheat
expiry date
2027-01-22
5902241722466 5902241722466 Plony zbóż
Plony zbóż Cereal Yields Wheat Plony zbóż Cereal Yields Wheat
Tortilla 312 g
20,67zł/kg

price: 6,45 zł

PLN
1
21
expiry date
2027-02-25
4001163135604 4001163135604
Henglein Rectangular Italian style Henglein Rectangular Italian style
pizza base 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-27
8718976016285 8718976016285 la BIO IDEA
la BIO IDEA La Bio Idea Spelled la BIO IDEA La Bio Idea Spelled
Tortilla Piadina BIO 260 g
64,88zł/kg

price: 16,87 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-22
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5