Products

 

Wholemeal bread is baked with whole grains. It is darker and contains more fiber than regular wheat bread. For our health it is preferable to select a dark bread.

rodzaj pieczywa:
marka:
5900585000059 5900585000059 Mestemacher
REDUCED PRICE -40%
Mestemacher pumpernickel bread Mestemacher pumpernickel bread
250 g
16,48zł/kg

price: 4,12 zł

PLN
1
113
Mestemacher pumpernickel bread
5 5
5 9 Mestemacher pumpernickel bread
expiry date 2026-11-01
5900585000035 5900585000035 Mestemacher
Mestemacher Mestemacher Chleb Mestemacher Mestemacher Chleb
żytni 500 g
14,84zł/kg

price: 7,42 zł

PLN
1
11
Mestemacher Mestemacher Chleb
5 5
5 2 Mestemacher Mestemacher Chleb
expiry date 2027-04-15
5900585000127 5900585000127 Mestemacher
Mestemacher Whole grain rye bread Mestemacher Whole grain rye bread
Centre of oat flakes 500 g
14,34zł/kg

price: 7,17 zł

PLN
1
6
Mestemacher Whole grain rye bread
4 5
4 4 Mestemacher Whole grain rye bread
expiry date 2027-03-15
5900585000134 5900585000134 Mestemacher
Mestemacher Whole grain rye bread Mestemacher Whole grain rye bread
with flax seeds 500 g
14,60zł/kg

price: 7,30 zł

PLN
1
16
Mestemacher Whole grain rye bread
5 5
5 3 Mestemacher Whole grain rye bread
expiry date 2027-04-15
5908235955087 5908235955087
Yields of Cereals toasted wheat Yields of Cereals toasted wheat
bread 500 g
8,88zł/kg

price: 4,44 zł

PLN
1
20
Yields of Cereals toasted wheat
4 5
4.5 24 Yields of Cereals toasted wheat
expiry date 2026-10-17
5900585000059 5900585000059 Mestemacher
Mestemacher pumpernickel bread Mestemacher pumpernickel bread
250 g
27,44zł/kg

price: 6,86 zł

PLN
1
6
Mestemacher pumpernickel bread
5 5
5 9 Mestemacher pumpernickel bread
expiry date 2027-03-15
5900585000110 5900585000110 Mestemacher
Mestemacher sliced ​​wholemeal Mestemacher sliced ​​wholemeal
rye bread 500 g
14,32zł/kg

price: 7,16 zł

PLN
1
11
Mestemacher sliced ​​wholemeal
5 5
5 11 Mestemacher sliced ​​wholemeal
expiry date 2027-03-15
5900585000172 5900585000172 Mestemacher
Mestemacher wholemeal rye with Mestemacher wholemeal rye with
stone pumpkin 500 g
14,82zł/kg

price: 7,41 zł

PLN
1
22
Mestemacher wholemeal rye with
5 5
5 4 Mestemacher wholemeal rye with
expiry date 2027-03-15
5908235955681 5908235955681 Plony zbóż
Plony zbóż Cereal Yields Milk Plony zbóż Cereal Yields Milk
Plony zbóż Cereal Yields Milk
4 5
4.5 3 Plony zbóż Cereal Yields Milk
expiry date 2026-11-04
5905999157719 5905999157719
Familijne Przysmaki Bułeczki Familijne Przysmaki Bułeczki
400 g
23,53zł/kg

price: 9,41 zł

PLN
1
6
expiry date
2026-10-25
5902431592114 5902431592114 Incola
Incola Incola Bagels with linseed Incola Incola Bagels with linseed
gluten-free 2x95g 190 g
72,37zł/kg

price: 13,75 zł

PLN
1
2
Incola Incola Bagels with linseed
5 5
5 1 Incola Incola Bagels with linseed
expiry date 2027-02-20
5902431592091 5902431592091 Incola
Incola Incola Gluten-free poppy Incola Incola Gluten-free poppy
seed bagels 2x95g 190 g
72,37zł/kg

price: 13,75 zł

PLN
1
3
Incola Incola Gluten-free poppy
5 5
5 1 Incola Incola Gluten-free poppy
expiry date 2027-03-08
5900585001414 5900585001414 Mestemacher
Mestemacher Mestemacher Chleb Mestemacher Mestemacher Chleb
owsiany 300 g
27,77zł/kg

price: 8,33 zł

PLN
1
4
Mestemacher Mestemacher Chleb
5 5
5 1 Mestemacher Mestemacher Chleb
expiry date 2027-03-15
5907569005635 5907569005635 Radix
Radix Radix Bis Mediterranean Radix Radix Bis Mediterranean
Bread 350 g
26,83zł/kg

price: 9,39 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-28
5907569005611 5907569005611 Radix
Radix Radix-Bis rustic bread with Radix Radix-Bis rustic bread with
plum 350 g
26,83zł/kg

price: 9,39 zł

PLN
1
2
Radix Radix-Bis rustic bread with
5 5
5 2 Radix Radix-Bis rustic bread with
expiry date 2027-02-28
5907569005628 5907569005628 Radix
Radix Radix-Bis rustic bread Radix Radix-Bis rustic bread
350 g
26,83zł/kg

price: 9,39 zł

PLN
1
2
Radix Radix-Bis rustic bread
4 5
4.5 2 Radix Radix-Bis rustic bread
expiry date 2027-01-30
8008698040829 8008698040829
Schar Bułki pełnoziarniste Schar Bułki pełnoziarniste
expiry date
2027-01-08
8008698003152 8008698003152
Schar Ciabata rustica bułki Schar Ciabata rustica bułki
200 g
74,95zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-13
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5