Bezglutenowe bułki. Nie zawierają pszenicy i laktozy. 
masa netto

masa netto

130 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-08

pojemność

cena za kilogram

81,62 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8008698040829

8008698040829

price: 10,61 zł

10.61 PLN 2027-01-08 NewCondition
skrobia kukurydziana, woda, zakwas 7,2% (mąka ryżowa, woda), mąka ryżowa, syrop ryżowy, błonniki roślinne (babka płesznik, cytrusy, buraki), substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza, guma guar; olej słonecznikowy, białko SOJOWE, drożdże, sól, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; kwas: kwas cytrynowy.

 

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość odżywcza 963/228
Tłuszcz 2.7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0.3 g
Węglowodany 44 g
w tym cukry 2.1 g
Błonnik 7.6 g
Białko 3 g
Sól 1.2 g

Bezglutenowe bułki. Nie zawierają pszenicy i laktozy. 

Mestemacher pumpernickel bread Mestemacher pumpernickel bread
250 g
27,44zł/kg

price: 6,86 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-03-15
Mestemacher sliced ​​wholemeal Mestemacher sliced ​​wholemeal
rye bread 500 g
14,32zł/kg

price: 7,16 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-03-15
Mestemacher Whole grain rye bread Mestemacher Whole grain rye bread
with flax seeds 500 g
14,60zł/kg

price: 7,30 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-04-15
Mestemacher Whole grain rye bread Mestemacher Whole grain rye bread
Centre of oat flakes 500 g
14,34zł/kg

price: 7,17 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-03-15
Mestemacher wholemeal rye with Mestemacher wholemeal rye with
stone pumpkin 500 g
14,82zł/kg

price: 7,41 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-03-15
Mestemacher Mestemacher Chleb Mestemacher Mestemacher Chleb
żytni 500 g
14,84zł/kg

price: 7,42 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-04-15
Radix Radix-Bis rustic bread Radix Radix-Bis rustic bread
350 g
26,83zł/kg

price: 9,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-01-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5