sliced ​​wholemeal rye bread

Mestemacher
55
Bardzo dobry. Lekko wilgotny. Nadaje się na kanapki z miodem rzepakowym. sliced ​​wholemeal rye bread
55
Perfekcja.Polecam sliced ​​wholemeal rye bread
55
Smaczny i zdrowysliced ​​wholemeal rye bread
511sliced ​​wholemeal rye bread
Bez substancji konserwujących, pasteryzowany.
sliced ​​wholemeal rye breadsliced ​​wholemeal rye bread
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-15

pojemność

cena za kilogram

14,32 zł / kg

kraj

Country of origin

Germany

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900585000110

5900585000110

price: 7,16 zł

7.16 PLN 2027-03-15 NewCondition
śruta żytnia pełnoziarnista, woda, sól, ekstrakt słodu jęczmiennego, drożdże
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
wartość energetyczna 836 kJ (198 kcal)
tłuszcz 1,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
węglowodany 37,9 g
w tym cukry 2,8 g
błonnik 7,7 g
białko 5,1 g
sól 1,2 g
*RWS: referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)
Opakowanie zawiera 7 porcji.
Informacja dla diabetyków: 1 porcja (1 kromka) = ok. 2,7 WW**
**WW - wymiennik węglowodanowy

Jęczmień : Zawiera
Żyto : Zawiera
Bez substancji konserwujących, pasteryzowany.
Features:prosty skład, wysoka zawartość błonnika, doskonały również z tostera
brand:Mestemacher
Legally regulated product name:Chleb razowy chleb żytni pełnoziarnisty razowy, pasteryzowany, krojony.
Storage:Produkt w oryginalnie zamkniętym opakowaniu nadaje się do robienia zapasów. Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk
Type of packaging:Torba
Country of origin:Germany
Return address:BENUS Sp. z o.o. ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań (+48) 61 651 78 06
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 11 ocen.

  • Magda , 2022-10-28 15:36:37Bardzo dobry. Lekko wilgotny. Nadaje się na kanapki z miodem rzepakowym.
  • Marek , 2022-07-08 13:43:42Perfekcja.Polecam
  • A , 2016-12-01 01:40:10Smaczny i zdrowy



Mestemacher Whole grain rye bread Mestemacher Whole grain rye bread
with flax seeds 500 g
14,60zł/kg

price: 7,30 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-04-15
Mestemacher Whole grain rye bread Mestemacher Whole grain rye bread
Centre of oat flakes 500 g
14,34zł/kg

price: 7,17 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-03-15
Mestemacher Mestemacher Chleb Mestemacher Mestemacher Chleb
żytni 500 g
14,84zł/kg

price: 7,42 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-04-15
Mestemacher wholemeal rye with Mestemacher wholemeal rye with
stone pumpkin 500 g
14,82zł/kg

price: 7,41 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-03-15
Yields of Cereals toasted wheat Yields of Cereals toasted wheat
bread 500 g
8,88zł/kg

price: 4,44 zł

PLN
1
20
expiry date 2026-10-17
Mestemacher pumpernickel bread Mestemacher pumpernickel bread
250 g
27,44zł/kg

price: 6,86 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-03-15
Radix Radix-Bis rustic bread Radix Radix-Bis rustic bread
350 g
26,83zł/kg

price: 9,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-01-30
Mestemacher Mestemacher Chleb Mestemacher Mestemacher Chleb
owsiany 300 g
27,77zł/kg

price: 8,33 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-03-15
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5