wild rice ecological

Bio Planet

Ekologiczny ryż dziki charakteryzuje się zbożowym smakiem i orzechowym aromatem. Nadaje potrawom oryginalny wygląd i smak. Wyśmienicie nadaje się do dań egzotycznych i sałatek, doskonale komponuje się z dziczyzną, drobiem, rybami i owocami morza.

wild rice ecologicalwild rice ecological
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-24

pojemność

cena za kilogram

139,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814660275

5907814660275

price: 34,99 zł

buy 6 szt. for 34.46 zł/szt
34.99 PLN 2027-04-24 NewCondition

ekologiczny ryż dziki 100 %.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1508 kJ/356 kcal
Tłuszcz 1,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g
Węglowodany 69 g
w tym cukry 2,5 g
Błonnik 6,2 g
Białko 15 g
Sól 0,02 g


Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.


Ekologiczny ryż dziki charakteryzuje się zbożowym smakiem i orzechowym aromatem. Nadaje potrawom oryginalny wygląd i smak. Wyśmienicie nadaje się do dań egzotycznych i sałatek, doskonale komponuje się z dziczyzną, drobiem, rybami i owocami morza.


brand:

Bio Planet


Ekologiko Ekologiko Ecological Ekologiko Ekologiko Ecological
quinoa white 250 g
44,76zł/kg

price: 11,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-30
Ekologiko Ekologiko Ecological Ekologiko Ekologiko Ecological
quinoa tricolor 250 g
42,32zł/kg

price: 10,58 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-07
Kupiec white rice Kupiec white rice
1 kg

price: 8,28 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-03-31
Kupiec parboiled rice 4 bags Kupiec parboiled rice 4 bags
400 g
17,03zł/kg

price: 6,81 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-06-30
Sonko Sonko long grain white rice Sonko Sonko long grain white rice
1 kg

price: 7,32 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-02
Kupiec Merchant White rice 4x100 g Kupiec Merchant White rice 4x100 g
400 g
12,00zł/kg

price: 4,80 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-08-30
Cenos long grain white rice 4x100g Cenos long grain white rice 4x100g
400. g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-09-30
Bio Planet Bio Planet BIO Dried Bio Planet Bio Planet BIO Dried
Figs 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO almonds Bio Planet Bio Planet BIO almonds
100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet almond Bio Planet Bio Planet almond
flakes (cut almonds) BIO 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts
BIO 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
gluten-free sultanas 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet cranberry Bio Planet Bio Planet cranberry
sweetened with BIO cane sugar 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Raisins Bio Planet Bio Planet Raisins
gluten-free sultanas BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Whole Bio Planet Bio Planet BIO Whole
Grain Basmati Rice 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5