coffee creamer 10x10g

Łaciata
513coffee creamer 10x10g
coffee creamer 10x10gcoffee creamer 10x10g
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-17

pojemność

cena za kilogram

23,50 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820001858

5900820001858

price: 2,35 zł

2.35 PLN 2027-02-17 NewCondition
Łaciata coffee creamer 10x10g Łaciata coffee creamer 10x10g
100 g
23,30zł/kg

price: 2,33 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-04
Łaciata coffee creamer 10x10g Łaciata coffee creamer 10x10g
100 g
23,50zł/kg

price: 2,35 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-02-17

śmietanka, stabilizator: karagen


Wartości odżywcze (%)w 100 ml produktu:
wartość energetyczna496 kJ/120 kcal
tłuszcz w tym10 g
- kwasy tłuszczowe nasycone 6,0 g
węglowodany w tym4,5 g
- cukry 4,5 g
białko2,9 g
sól0,10 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Mleko : Zawiera
Łaciata
Legally regulated product name:Śmietanka UHT do kawy.
Other information:10% tłuszczu
Storage:Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż +25°C.
Type of packaging:Zgrzewane
Country of origin:Polska
Producer's address:Spółdzielnia Mleczarska „MLEKPOL\" w Grajewie
Oddział Zakład Produkcji Mleczarskiej w Grajewie
ul. Elewatorska 13
19-203 Grajewo
Return address:Spółdzielnia Mleczarska „MLEKPOL\" w Grajewie
Oddział Zakład Produkcji Mleczarskiej w Grajewie
ul. Elewatorska 13
19-203 Grajewo
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 13 ocen.




    Piątnica Piątnica
    200 ml
    29,95zł/l

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-09
    Cremona classic coffee whitener Cremona classic coffee whitener
    expiry date 2028-06-30
    SM Gostyń śmietanka UHT 250ml SM Gostyń śmietanka UHT 250ml
    250 ml
    27,96zł/l

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2026-12-17
    Łaciata Łaciata UHT coffee cream Łaciata Łaciata UHT coffee cream
    12% fat 500 ml
    15,98zł/l

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-21
    Łaciata Łaciata cream for UHT Łaciata Łaciata cream for UHT
    desserts 30% fat 500 ml
    21,32zł/l

    price: 10,66 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-01-07
    Łaciata Łaciata UHT soup cream Łaciata Łaciata UHT soup cream
    18% fat 500 ml
    17,98zł/l

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2026-12-20
    Łaciata Łaciata UHT cream 12% Łaciata Łaciata UHT cream 12%
    fat 250 ml
    16,96zł/l

    price: 4,24 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2026-12-07
    Łaciata Łaciata UHT cream 30% Łaciata Łaciata UHT cream 30%
    fat 250 ml
    22,92zł/l

    price: 5,73 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-01-07
    Łaciata Łaciata UHT cream 18% Łaciata Łaciata UHT cream 18%
    fat 250 ml
    19,04zł/l

    price: 4,76 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2026-12-08
    Łaciata Spotted Cream 36% Łaciata Spotted Cream 36%
    500 ml
    23,98zł/l

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-25
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5