Bella Dwustronna struktura płatka umożliwia dokładną, a jednocześnie delikatną pielęgnację. Duża powierzchnia i wyjątkowa puszystość zapewnia większą chłonność i jeszcze dokładniejsze oczyszczanie. Wyrób posiada Świadectwo PZH
masa netto

masa netto

50 szt.

data przydatności

expiry date:

2030-05-30

pojemność

cena za sztukę

0,15 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900516400774

5900516400774

price: 7,29 zł

7.29 PLN 2030-05-30 NewCondition
100 % bawełna bez chloru (nie zawiera wybielaczy optycznych)
Dwustronna struktura płatka umożliwia dokładną, a jednocześnie delikatną pielęgnację. Duża powierzchnia i wyjątkowa puszystość zapewnia większą chłonność i jeszcze dokładniejsze oczyszczanie. Wyrób posiada Świadectwo PZH
brand:Bella
Type of packaging:Torba
Producer's address:
Return address:
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

price: 8,14 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-08-30
Ziaja cocoa butter, improves skin Ziaja cocoa butter, improves skin
tone , cream normal skin , dry 50 ml
145,60zł/l

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-30
Ziaja Ziaja Natural olive face Ziaja Ziaja Natural olive face
cream for dry, normal skin 50 ml
153,20zł/l

price: 7,66 zł

PLN
1
19
expiry date 2028-02-28
Bosphaera Bosphaera Anti-wrinkle Bosphaera Bosphaera Anti-wrinkle
cream 50 g
845,80zł/kg

price: 42,29 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-05-20
Ziaja Ziaja Olive Cream + UV for Ziaja Ziaja Olive Cream + UV for
dry and normal skin 50 ml
145,40zł/l

price: 7,27 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-30
Bosphaera Bosphaera Rice Oil Bosphaera Bosphaera Rice Oil
50 ml
334,40zł/l

price: 16,72 zł

PLN
1
1
Bella cotton buds Bella cotton buds
200 szt.

price: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella soft panty panty liners Bella soft panty panty liners
20 szt.

price: 2,99 zł

PLN
1
7
Bella 4 drops of the napkin - Nova Bella 4 drops of the napkin - Nova
10 szt.

price: 3,38 zł

PLN
1
8
Bella cotton buds 100sztuk Bella cotton buds 100sztuk
100 szt.

price: 2,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2030-11-30
Bella 3 drops of normal sanitary Bella 3 drops of normal sanitary
20 szt.

price: 4,78 zł

PLN
1
24
Bella nova maxi sanitary pads 5 Bella nova maxi sanitary pads 5
drops 10 szt.

price: 4,68 zł

PLN
1
23
Bella classic panty panty liners Bella classic panty panty liners
20 szt.

price: 2,99 zł

PLN
1
8
Bella Bella Tampo Regular Hygienic Bella Bella Tampo Regular Hygienic
tampons 8 szt.

price: 4,33 zł

PLN
1
8
expiry date
2030-09-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5