cotton buds

Bella
55
polecam :)cotton buds
48cotton buds
Wyrób posiada Świadectwo PZH
cotton budscotton buds
masa netto

masa netto

200 szt.

pojemność

cena za sztukę

0,03 zł / szt.

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900516400040

5900516400040

price: 5,74 zł

5.74 PLN NewCondition
Wyrób posiada Świadectwo PZH
brand:Bella
Other information:
Type of packaging:Pudełko
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • Marzena , 2015-09-13 15:42:41polecam :)



Bocoton Bocoton BIO & Bocoton Bocoton BIO &
FAIRTRADE ear buds 200 szt.

price: 7,87 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-30
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja oliwkowy płyn Ziaja Ziaja oliwkowy płyn
micelarny 200 ml
63,00zł/l

price: 12,60 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-09-30
Ziaja Ziaja Pullulan tonik Ziaja Ziaja Pullulan tonik
anti-age 200 ml
73,60zł/l

price: 14,72 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-05-30
Ziaja Ziaja Jeju mgiełka Ziaja Ziaja Jeju mgiełka
do twarzy 200 ml
58,20zł/l

price: 11,64 zł

PLN
1
10
expiry date
2029-01-31
Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny
200 ml
63,00zł/l

price: 12,60 zł

PLN
1
11
expiry date
2028-08-30
Bella cotton buds 100sztuk Bella cotton buds 100sztuk
100 szt.

price: 2,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2030-11-30
Bella soft panty panty liners Bella soft panty panty liners
20 szt.

price: 2,99 zł

PLN
1
7
Bella 4 drops of the napkin - Nova Bella 4 drops of the napkin - Nova
10 szt.

price: 3,38 zł

PLN
1
8
Bella Bella
50 szt.

price: 7,29 zł

PLN
1
4
expiry date
2030-05-30
Bella 3 drops of normal sanitary Bella 3 drops of normal sanitary
20 szt.

price: 4,78 zł

PLN
1
24
Bella nova maxi sanitary pads 5 Bella nova maxi sanitary pads 5
drops 10 szt.

price: 4,68 zł

PLN
1
23
Bella classic panty panty liners Bella classic panty panty liners
20 szt.

price: 2,99 zł

PLN
1
8
Bella Bella Tampo Regular Hygienic Bella Bella Tampo Regular Hygienic
tampons 8 szt.

price: 4,33 zł

PLN
1
8
expiry date
2030-09-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5