bitter cocoa

DecoMorreno
56bitter cocoa
Wytwarzane z najwyższej jakości ziaren kakao zapewni Ci wyborny smak i niezrównany aromat. Jego ciemna barwa i wysoka wydajność zagwarantują Ci najwyższą jakość napojów i wypieków.
bitter cocoabitter cocoa
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

112,38 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900910000143

5900910000143

price: 8,99 zł

8.99 PLN 2027-04-30 NewCondition

Kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, regulator kwasowości: węglany potasu.


Wartości odżywcze (%) 100 g
wartość energetyczna 1259 kJ/303 kcal
tłuszcz: 10,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 6,4 g
węglowodany: 13 g
- w tym cukry 0,5 g
białko 23,5 g
sól*0,86 g
* zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Wytwarzane z najwyższej jakości ziaren kakao zapewni Ci wyborny smak i niezrównany aromat. Jego ciemna barwa i wysoka wydajność zagwarantują Ci najwyższą jakość napojów i wypieków.
Features:extra ciemne, najwyższa jakość - ciemne - wydajne - aromatyczne, doskonałe do napojów, niezastąpione w wypiekach
brand:DecoMorreno
About the brand:DecoMorreno to najwyższej jakości produkty. Marka, którą znasz od lat.
Legally regulated product name:Kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (zawartość tłuszczu kakaowego 10-12%)
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Wsypać około 1 łyżeczkę kakao i 2 łyżeczki cukru do filiżanki. Dokładnie wymieszać z niewielką ilością wody, a następnie dodać gorące mleko, zamieszać... i gotowe Smacznego!
Type of packaging:Karton
Producer's address:MASPEX-GMW Sp. z o.o. S.K.A. ul. Chopina 10 34-100 Wadowice
Return address:MASPEX-GMW Sp. z o.o. S.K.A. ul. Chopina 10 34-100 Wadowice
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.




    Kruger Kruger extra Dark Cocoa Kruger Kruger extra Dark Cocoa
    80 g
    94,75zł/kg

    price: 7,58 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-06-30
    Kruger Kruger Chocodelissia Cocoa Kruger Kruger Chocodelissia Cocoa
    extra dark 80 g
    106,38zł/kg

    price: 8,51 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2028-01-31
    DecoMorreno bitter cocoa DecoMorreno bitter cocoa
    150 g
    96,47zł/kg

    price: 14,47 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2028-01-31
    BIO Afryka Bio Africa Cocoa Powder BIO Afryka Bio Africa Cocoa Powder
    with reduced BIO fat content 200 g
    148,75zł/kg

    price: 29,75 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2028-12-31
    Kruger Kruger Familijne extra dark Kruger Kruger Familijne extra dark
    cocoa powder with reduced fat content 200 g
    76,85zł/kg

    price: 15,37 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-06-30
    Bio Planet Bio Planet Cocoa powder Bio Planet Bio Planet Cocoa powder
    BIO raw, non-fat 400 g
    161,35zł/kg

    price: 64,54 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-10-22
    Bio Planet Bio Planet Raw cocoa Bio Planet Bio Planet Raw cocoa
    beans BIO 600 g
    164,22zł/kg

    price: 98,53 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-02-01
    Kruger Krüger MixFix Napój Kruger Krüger MixFix Napój
    kakaowy instant 150 g
    55,93zł/kg

    price: 8,39 zł

    PLN
    1
    29
    expiry date
    2027-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5