marinated cock

Devaldano
43marinated cock
marinated cockmarinated cock
masa netto

masa netto

275 g

data przydatności

expiry date:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

62,36 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904378880262

5904378880262

price: 17,15 zł

17.15 PLN 2028-01-30 NewCondition
pieprznik jadalny 51 %, woda, cukier, ocet spirytusowy, cebula, marchew, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przyprawy (w tym gorczyca)
Wartości odżywcze (%)wartość odżywcza 100 g
wartość energetyczna133 kJ / 32 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
węglowodany4,8 g
w tym cukry4,6 g
białko1,3 g
sól0,87 g

Gorczyca : Zawiera
jako przekąska, jako przystawka, do sałatek, do kanapek
brand:Devaldano
About the brand:
Legally regulated product name:Kurka marynowana. Produkt pasteryzowany.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed dostępem światła słonecznego. Po otwarciu przechowywać w lodówce w temperaturze 2-6 °C do 7 dni. Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii w górnej części słoja.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:Wyprodukowano dla: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DANEX Sp. z o.o., Rosko ul. Dworcowa 34, 64-730 Wieleń
Return address:Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DANEX Sp. z o.o., Rosko ul. Dworcowa 34, 64-730 Wieleń
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Chanterelle Pickled Mushrooms 300 g
    66,03zł/kg

    price: 19,81 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-10-10
    Bonduelle Bonduelle canned peas Bonduelle Bonduelle canned peas
    Traditional 400 g
    11,68zł/kg

    price: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2028-06-30
    Pudliszki tinned corn Pudliszki tinned corn
    400 g
    15,73zł/kg

    price: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2028-08-21
    Dawtona beetroot chips Dawtona beetroot chips
    510 g
    11,51zł/kg

    price: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-17
    Bonduelle beans , canned red sauce Bonduelle beans , canned red sauce
    ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-05-31
    Provitus Grandma's fried beetroot Provitus Grandma's fried beetroot
    480 g
    14,56zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-01-31
    Rolnik Premium mini corn on the Rolnik Premium mini corn on the
    cob 314 ml
    37,71zł/l

    price: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-02-11
    Devaldano forest cranberry Devaldano forest cranberry
    290 g
    27,55zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2029-01-30
    Devaldano forest blueberry Devaldano forest blueberry
    expiry date 2027-03-30
    Devaldano marinated boletus Devaldano marinated boletus
    280 g
    41,32zł/kg

    price: 11,57 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-04-30
    Devaldano Devaldano Butter Devaldano Devaldano Butter
    expiry date 2028-11-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5