Alb Gold Pasta Dinos for children BIO

Alb Gold
54Alb Gold Pasta Dinos for children BIO

Składniki:

ekologiczna semolina z pszenicy durum

 

Wartość odżywcza w 100g:

Wartość energetyczna: 1528 kJ / 360 kcal;

Tłuszcz: 1,50 g;

W tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,60 g;

Węglowodany: 73,0 g;

W tym cukry: 0,20 g;

Błonnik: 3,40 g;

Białko: 12,0 g;

Sól: 0,02 g.

Alb Gold Pasta Dinos for children BIOAlb Gold Pasta Dinos for children BIO
BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2028-05-11

pojemność

cena za kilogram

26,20 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4018722302599

4018722302599

price: 7,86 zł

7.86 PLN 2028-05-11 NewCondition

semolina z pszenicy durum* (*certyfikowany składnik ekologiczny)



Składniki:

ekologiczna semolina z pszenicy durum

 

Wartość odżywcza w 100g:

Wartość energetyczna: 1528 kJ / 360 kcal;

Tłuszcz: 1,50 g;

W tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,60 g;

Węglowodany: 73,0 g;

W tym cukry: 0,20 g;

Błonnik: 3,40 g;

Białko: 12,0 g;

Sól: 0,02 g.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Alb Gold Alb Gold Pasta Farm for Alb Gold Alb Gold Pasta Farm for
    kids BIO 300 g
    26,63zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-02-27
    Alb Gold Alb Gold Pasta Safari for Alb Gold Alb Gold Pasta Safari for
    kids BIO 300 g
    27,57zł/kg

    price: 8,27 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-03-31
    Dalla Costa Dalla Costa Makaron Dalla Costa Dalla Costa Makaron
    semolinowy 300 g
    27,47zł/kg

    price: 8,24 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-07-23
    Dalla Costa Dalla Costa Makaron Dalla Costa Dalla Costa Makaron
    semolinowy 300 g
    26,17zł/kg

    price: 7,85 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-12-03
    Dalla Costa Dalla Costa Makaron Dalla Costa Dalla Costa Makaron
    semolinowy 300 g
    27,73zł/kg

    price: 8,32 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-12-03
    Fruchtbar Fruchtbar Pasta made of Fruchtbar Fruchtbar Pasta made of
    durum wheat Tomatoes and Spinach BIO after 11th month 300 g
    42,23zł/kg

    price: 12,67 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-08-27
    Lubella Lubella pasta Kokardki Lubella Lubella pasta Kokardki
    (Farfalle) 400 g
    14,63zł/kg

    price: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-09-30
    Lubella Lubella pasta feathers Lubella Lubella pasta feathers
    (Penne Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    price: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2029-12-30
    Alb Gold Alb-Gold BIO spelled Alb Gold Alb-Gold BIO spelled
    pasta 500 g
    26,28zł/kg

    price: 13,14 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-04-23
    Alb Gold Alb Gold, buckwheat, Alb Gold Alb Gold, buckwheat,
    buckwheat noodles BIO gluten-free 250 g
    49,44zł/kg

    price: 12,36 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2028-11-29
    Alb Gold Alb Gold BIO wholemeal Alb Gold Alb Gold BIO wholemeal
    penne rice noodles 250 g
    44,84zł/kg

    price: 11,21 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-01-15
    Alb Gold Alb Gold buckwheat Alb Gold Alb Gold buckwheat
    spaghetti. Gluten-free BIO 500 g
    33,48zł/kg

    price: 16,74 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2029-04-18
    Alb Gold Alb Gold Corn pasta Alb Gold Alb Gold Corn pasta
    - rice spaghetti BIO gluten-free 500 g
    27,40zł/kg

    price: 13,70 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-04-14
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5