Alb Gold buckwheat spaghetti. Gluten-free BIO

Alb Gold
Alb Gold buckwheat spaghetti. Gluten-free BIOAlb Gold buckwheat spaghetti. Gluten-free BIO
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2029-04-18

pojemność

cena za kilogram

33,48 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4018722344735

4018722344735

price: 16,74 zł

16.74 PLN 2029-04-18 NewCondition
Mąka gryczana* (100%) (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Alb Gold Alb Gold Corn pasta Alb Gold Alb Gold Corn pasta
- rice spaghetti BIO gluten-free 500 g
27,40zł/kg

price: 13,70 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-04-14
Melissa primo gusto lasagna Melissa primo gusto lasagna
noodles 500 g
15,52zł/kg

price: 7,76 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-01-22
Melissa Spaghetti pasta primo Melissa Spaghetti pasta primo
gusto no 6 500 g
10,80zł/kg

price: 5,40 zł

PLN
1
20
expiry date 2029-04-03
Alce Nero Alce Nero wholemeal Alce Nero Alce Nero wholemeal
semolina pasta BIO fusilli 500 g
18,78zł/kg

price: 9,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO wholemeal Alce Nero Alce Nero BIO wholemeal
sandwich spaghetti pasta 500 g
30,34zł/kg

price: 15,17 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-04-28
Alce Nero Alce Nero
500 g
31,02zł/kg

price: 15,51 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-04-09
Alce Nero Alce Nero pasta Penne Alce Nero Alce Nero pasta Penne
Rigate Farro from BIO emmer 500 g
32,26zł/kg

price: 16,13 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-08-22
Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli
three-color BIO twist drills 500 g
23,64zł/kg

price: 11,82 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-04-11
Alb Gold Alb Gold, buckwheat, Alb Gold Alb Gold, buckwheat,
buckwheat noodles BIO gluten-free 250 g
49,44zł/kg

price: 12,36 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-11-29
Alb Gold Alb Gold BIO wholemeal Alb Gold Alb Gold BIO wholemeal
penne rice noodles 250 g
44,84zł/kg

price: 11,21 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-15
Alb Gold Alb Gold Pasta Dinos for Alb Gold Alb Gold Pasta Dinos for
children BIO 300 g
26,20zł/kg

price: 7,86 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-11
Alb Gold Alb Gold Pasta Farm for Alb Gold Alb Gold Pasta Farm for
kids BIO 300 g
26,63zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-27
Alb Gold Alb Gold Pasta Safari for Alb Gold Alb Gold Pasta Safari for
kids BIO 300 g
27,57zł/kg

price: 8,27 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-03-31
Alb Gold Alb-Gold BIO spelled Alb Gold Alb-Gold BIO spelled
pasta 500 g
26,28zł/kg

price: 13,14 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-04-23
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5