Spaghetti pasta primo gusto no 6

Melissa
53Spaghetti pasta primo gusto no 6
Spaghetti pasta primo gusto no 6Spaghetti pasta primo gusto no 6
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2029-04-03

pojemność

cena za kilogram

10,80 zł / kg

kraj

Country of origin

Grecja

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5201193790210

5201193790210

price: 5,40 zł

5.40 PLN 2029-04-03 NewCondition
semolina z pszenicy durum, woda
Wartości odżywcze (%)Informacja o wartości odżywczej w 100 g
Wartość energetyczna1500 kJ / 354 kcal
Tłuszcz1,5 g
w tym: Kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany72 g
w tym: Cukry3,8 g
Białko12 g
Sól0,03 g

Pszenica : Zawiera
Melissa Primo Gusto
Legally regulated product name:Makaron ze 100 % semoliny pszenicy durum.
Storage:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Type of packaging:Torba
Country of origin:Grecja
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Alce Nero Alce Nero wholemeal Alce Nero Alce Nero wholemeal
    semolina pasta BIO fusilli 500 g
    18,78zł/kg

    price: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-03-17
    Alce Nero Alce Nero BIO wholemeal Alce Nero Alce Nero BIO wholemeal
    sandwich spaghetti pasta 500 g
    30,34zł/kg

    price: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-04-28
    Alce Nero Alce Nero
    500 g
    31,02zł/kg

    price: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-04-09
    Alce Nero Alce Nero pasta Penne Alce Nero Alce Nero pasta Penne
    Rigate Farro from BIO emmer 500 g
    32,26zł/kg

    price: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-08-22
    Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli
    three-color BIO twist drills 500 g
    23,64zł/kg

    price: 11,82 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-04-11
    Alce Nero Alce Nero Pasta Alce Nero Alce Nero Pasta
    Spaghetti Farro from BIO emmer 500 g
    31,98zł/kg

    price: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-12-16
    Alce Nero Alce Nero Penne Rigate Alce Nero Alce Nero Penne Rigate
    Pasta Wholemeal BIO 500 g
    18,72zł/kg

    price: 9,36 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-03-17
    Alce Nero PASTA FARFALLE ( Alce Nero PASTA FARFALLE (
    SEMOLINA ) 500g BIO - ALCE NERO 500 g
    18,76zł/kg

    price: 9,38 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-05-06
    Melissa primo gusto lasagna Melissa primo gusto lasagna
    noodles 500 g
    15,52zł/kg

    price: 7,76 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2028-01-22
    Melissa Melissa Primo Gusto Melissa Melissa Primo Gusto
    Tortellini with prosciutto 250 g
    38,48zł/kg

    price: 9,62 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-04-25
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5