Alce Nero wholemeal semolina pasta BIO fusilli

Alce Nero
52Alce Nero wholemeal semolina pasta BIO fusilli

Wyśmienity makaron z ekologicznej mąki z PSZENICY durum. Polecamy z sosami pomidorowymi Alce Nero.

Alce Nero wholemeal semolina pasta BIO fusilliAlce Nero wholemeal semolina pasta BIO fusilli
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2029-03-17

pojemność

cena za kilogram

18,78 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004100053

8009004100053

price: 9,39 zł

9.39 PLN 2029-03-17 NewCondition

mąka pełnoziarnista z PSZENICY durum*, woda (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1466 kJ/349 kcal
Tłuszcz - 2,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,4 g
Węglowodany - 66 g
w tym cukry - 3,2 g
Błonnik - 7,7 g
Białko - 12 g
Sól - 0 g


Wyśmienity makaron z ekologicznej mąki z PSZENICY durum. Polecamy z sosami pomidorowymi Alce Nero.


Preparation and use:

Zagotować 1,5 l wrzącej wody na 100 g makaronu, dodać 10 g soli. Czas gotowania 'al dente': 11 min.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Melissa Spaghetti pasta primo Melissa Spaghetti pasta primo
    gusto no 6 500 g
    10,80zł/kg

    price: 5,40 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2029-04-03
    Alce Nero Alce Nero BIO wholemeal Alce Nero Alce Nero BIO wholemeal
    sandwich spaghetti pasta 500 g
    30,34zł/kg

    price: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-04-28
    Alce Nero Alce Nero
    500 g
    31,02zł/kg

    price: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-04-09
    Alce Nero Alce Nero pasta Penne Alce Nero Alce Nero pasta Penne
    Rigate Farro from BIO emmer 500 g
    32,26zł/kg

    price: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-08-22
    Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli
    three-color BIO twist drills 500 g
    23,64zł/kg

    price: 11,82 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-04-11
    Alce Nero Alce Nero Pasta Alce Nero Alce Nero Pasta
    Spaghetti Farro from BIO emmer 500 g
    31,98zł/kg

    price: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-12-16
    Alce Nero Alce Nero Penne Rigate Alce Nero Alce Nero Penne Rigate
    Pasta Wholemeal BIO 500 g
    18,72zł/kg

    price: 9,36 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-03-17
    Alce Nero PASTA FARFALLE ( Alce Nero PASTA FARFALLE (
    SEMOLINA ) 500g BIO - ALCE NERO 500 g
    18,76zł/kg

    price: 9,38 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-05-06
    Alce Nero Alce Nero BIO wholemeal Alce Nero Alce Nero BIO wholemeal
    fusilli pasta 500 g
    31,62zł/kg

    price: 15,81 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-02-01
    Alce Nero Alce Nero Fusilli pasta Alce Nero Alce Nero Fusilli pasta
    with BIO emmer 500 g
    30,40zł/kg

    price: 15,20 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2029-03-17
    Alce Nero ground coffee 100 % Alce Nero ground coffee 100 %
    Arabica espresso fair trade 250 g
    190,32zł/kg

    price: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2028-04-17
    Alce Nero ground coffee 100 % Alce Nero ground coffee 100 %
    arabica moka fair trade 250 g
    181,76zł/kg

    price: 45,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-04-10
    Alce Nero ground coffee arabica Alce Nero ground coffee arabica
    robusta 100 % strong forte moka fair trade 250 g
    191,96zł/kg

    price: 47,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-17
    Alce Nero olive oil extra Virgin Alce Nero olive oil extra Virgin
    750 ml
    93,83zł/l

    price: 70,37 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-08-23
    Alce Nero Alce Nero BIO citrus Alce Nero Alce Nero BIO citrus
    flower nectar honey 400 g
    106,70zł/kg

    price: 42,68 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-09-30
    Alce Nero Acacia honey BIO Alce Nero Acacia honey BIO
    400 g
    146,70zł/kg

    price: 58,68 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-12-02
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5