PASTA FARFALLE ( SEMOLINA ) 500g BIO - ALCE NERO

Alce Nero

Opis:

Przygotowanie: 1,5 litra wody na 100 g makaronu, 10 g soli. Czas gotowania \'al dente\': 8 min.

 

Skład:

ekologiczna mąka z pszenicy durum

 

Wartość odżywcza w 100g:

wartość energetyczna - 353 kcal (1496 kJ)

białko - 12 g

węglowodany - 72 g; w tym cukier - 0,8 g

tłuszcz - 1,2 g; w tym nasycone kwasy tłuszczowe - 0,3 g

błonnik - 3 g

sód - 0,003 g

PASTA FARFALLE ( SEMOLINA ) 500g BIO - ALCE NEROPASTA FARFALLE ( SEMOLINA ) 500g BIO - ALCE NERO
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2029-05-06

pojemność

cena za kilogram

18,76 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004118645

8009004118645

price: 9,38 zł

9.38 PLN 2029-05-06 NewCondition

mąka z pszenicy durum*, woda (*certyfikowany składnik ekologiczny)




Opis:

Przygotowanie: 1,5 litra wody na 100 g makaronu, 10 g soli. Czas gotowania \'al dente\': 8 min.

 

Skład:

ekologiczna mąka z pszenicy durum

 

Wartość odżywcza w 100g:

wartość energetyczna - 353 kcal (1496 kJ)

białko - 12 g

węglowodany - 72 g; w tym cukier - 0,8 g

tłuszcz - 1,2 g; w tym nasycone kwasy tłuszczowe - 0,3 g

błonnik - 3 g

sód - 0,003 g


Melissa Spaghetti pasta primo Melissa Spaghetti pasta primo
gusto no 6 500 g
10,80zł/kg

price: 5,40 zł

PLN
1
20
expiry date 2029-04-03
Alce Nero Alce Nero wholemeal Alce Nero Alce Nero wholemeal
semolina pasta BIO fusilli 500 g
18,78zł/kg

price: 9,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO wholemeal Alce Nero Alce Nero BIO wholemeal
sandwich spaghetti pasta 500 g
30,34zł/kg

price: 15,17 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-04-28
Alce Nero Alce Nero
500 g
31,02zł/kg

price: 15,51 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-04-09
Alce Nero Alce Nero pasta Penne Alce Nero Alce Nero pasta Penne
Rigate Farro from BIO emmer 500 g
32,26zł/kg

price: 16,13 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-08-22
Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli
three-color BIO twist drills 500 g
23,64zł/kg

price: 11,82 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-04-11
Alce Nero Alce Nero Pasta Alce Nero Alce Nero Pasta
Spaghetti Farro from BIO emmer 500 g
31,98zł/kg

price: 15,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-12-16
Alce Nero Alce Nero Penne Rigate Alce Nero Alce Nero Penne Rigate
Pasta Wholemeal BIO 500 g
18,72zł/kg

price: 9,36 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO wholemeal Alce Nero Alce Nero BIO wholemeal
fusilli pasta 500 g
31,62zł/kg

price: 15,81 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-02-01
Alce Nero Alce Nero Fusilli pasta Alce Nero Alce Nero Fusilli pasta
with BIO emmer 500 g
30,40zł/kg

price: 15,20 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO lasagne Alce Nero Alce Nero BIO lasagne
semolina pasta 250 g
37,16zł/kg

price: 9,29 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-03-25
Alce Nero ground coffee 100 % Alce Nero ground coffee 100 %
Arabica espresso fair trade 250 g
190,32zł/kg

price: 47,58 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-04-17
Alce Nero ground coffee 100 % Alce Nero ground coffee 100 %
arabica moka fair trade 250 g
181,76zł/kg

price: 45,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-10
Alce Nero ground coffee arabica Alce Nero ground coffee arabica
robusta 100 % strong forte moka fair trade 250 g
191,96zł/kg

price: 47,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-17
Alce Nero olive oil extra Virgin Alce Nero olive oil extra Virgin
750 ml
93,83zł/l

price: 70,37 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-08-23
Alce Nero Alce Nero BIO citrus Alce Nero Alce Nero BIO citrus
flower nectar honey 400 g
106,70zł/kg

price: 42,68 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-09-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5