Alce Nero Wheat flour Type 00 for sweet baked goods, organic

Alce Nero

Mąka PSZENNA typu 00 przeznaczona jest do specjalnego rodzaju wypieków, głównie aromatycznej pizzy włoskiej, puszystego pieczywa foccacia, a także drożdżowych bułek.
Z mąką pszenną 00 wyczarować można pierożki ravioli, które, dzięki użyciu tak miękkiej mąki, zachwycą swoją delikatnością i wysublimowanym smakiem. Oprócz wytrawnych specjałów kuchni włoskiej wyczarować z niej można apetyczne, słodkie ciasteczka i pulchne biszkopty.

Alce Nero Wheat flour Type 00 for sweet baked goods, organic Alce Nero Wheat flour Type 00 for sweet baked goods, organic
BIO
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

10,99 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004208490

8009004208490

price: 10,99 zł

10.99 PLN 2027-02-28 NewCondition

mąka PSZENNA*. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 1487 kJ/354 kcal
Tłuszcz: 1,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,2 g
Węglowodany: 74 g
w tym cukry: 4,6 g
Błonnik: 2,5 g
Białko: 11 g
Sól: 0 g


Mąka PSZENNA typu 00 przeznaczona jest do specjalnego rodzaju wypieków, głównie aromatycznej pizzy włoskiej, puszystego pieczywa foccacia, a także drożdżowych bułek.
Z mąką pszenną 00 wyczarować można pierożki ravioli, które, dzięki użyciu tak miękkiej mąki, zachwycą swoją delikatnością i wysublimowanym smakiem. Oprócz wytrawnych specjałów kuchni włoskiej wyczarować z niej można apetyczne, słodkie ciasteczka i pulchne biszkopty.


Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
Mills Flour cake 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-04-30
Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
Mills A luxurious spikelet 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-04-30
Gdańskie Młyny Gdańsk Flour Gdańskie Młyny Gdańsk Flour
Mills with a spike of Gdansk 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-02-28
Kupiec potato flour Kupiec potato flour
expiry date 2029-10-30
Bio Planet wheat flour flour type Bio Planet wheat flour flour type
2000, a product of ecological agriculture 1 kg

price: 10,16 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-05-27
Bio Planet rye flour flour type Bio Planet rye flour flour type
2000, a product of ecological agriculture 1 kg

price: 9,43 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-01-28
Melvit rice flour Melvit rice flour
1 kg
11,00zł/kg

price: 11 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-02-15
Bio Planet Bio Planet spelled Bio Planet Bio Planet spelled
flour type 700 BIO 1 kg

price: 14,41 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-18
Alce Nero ground coffee 100 % Alce Nero ground coffee 100 %
Arabica espresso fair trade 250 g
190,32zł/kg

price: 47,58 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-04-17
Alce Nero ground coffee 100 % Alce Nero ground coffee 100 %
arabica moka fair trade 250 g
181,76zł/kg

price: 45,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-10
Alce Nero ground coffee arabica Alce Nero ground coffee arabica
robusta 100 % strong forte moka fair trade 250 g
191,96zł/kg

price: 47,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-17
Alce Nero Alce Nero wholemeal Alce Nero Alce Nero wholemeal
semolina pasta BIO fusilli 500 g
18,78zł/kg

price: 9,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO wholemeal Alce Nero Alce Nero BIO wholemeal
sandwich spaghetti pasta 500 g
30,34zł/kg

price: 15,17 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-04-28
Alce Nero Alce Nero
500 g
31,02zł/kg

price: 15,51 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-04-09
Alce Nero Alce Nero pasta Penne Alce Nero Alce Nero pasta Penne
Rigate Farro from BIO emmer 500 g
32,26zł/kg

price: 16,13 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-08-22
Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli
three-color BIO twist drills 500 g
23,64zł/kg

price: 11,82 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-04-11
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5