Alce Nero BIO eucalyptus nectar honey

Balcerzak

Ekologiczny miód eukaliptusowy o aromatycznym i specyficznym smaku i zapachu. Posiada ciemnozłoty, głęboki kolor. Doskonały do ciepłej herbaty, czy lemoniady podczas upałów. Świetnie komponuje się z serami.
Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 12 miesiąca życia.

Alce Nero BIO eucalyptus nectar honey Alce Nero BIO eucalyptus nectar honey
BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2028-11-27

pojemność

cena za kilogram

112,77 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004810143

8009004810143

price: 33,83 zł

33.83 PLN 2028-11-27 NewCondition

ekologiczny miód eukaliptusowy.


Ekologiczny miód eukaliptusowy o aromatycznym i specyficznym smaku i zapachu. Posiada ciemnozłoty, głęboki kolor. Doskonały do ciepłej herbaty, czy lemoniady podczas upałów. Świetnie komponuje się z serami.
Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 12 miesiąca życia.


Bio Planet Bio Planet BIO acacia Bio Planet Bio Planet BIO acacia
nectar honey 300 g
102,97zł/kg

price: 30,89 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-02-05
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
multi-flower nectar honey 300 g
62,00zł/kg

price: 18,60 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-03-24
Alce Nero Alce Nero BIO citrus Alce Nero Alce Nero BIO citrus
flower nectar honey 400 g
106,70zł/kg

price: 42,68 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-09-30
Alce Nero Acacia honey BIO Alce Nero Acacia honey BIO
400 g
146,70zł/kg

price: 58,68 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-12-02
Alce Nero Alce Nero honey Alce Nero Alce Nero honey
coriander BIO 400 g
84,15zł/kg

price: 33,66 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-01-07
Bartnik Bartnik Honey multicolored Bartnik Bartnik Honey multicolored
golden meadow 1 kg

price: 20,65 zł

PLN
1
6
expiry date 2029-07-22
Pszczółkowo Pszczółkowo Pszczółkowo Pszczółkowo
Traditional Linden Nectar Honey 1 kg

price: 56,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-07-10
Pszczółkowo Traditional Bee Pszczółkowo Traditional Bee
Honey Acacia Nectar 1 kg

price: 56,19 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-06-20
Balcerzak Balcerzak Szynka drewnem Balcerzak Balcerzak Szynka drewnem
wędzona 100 g
87,60zł/kg

price: 8,76 zł

PLN
1
4
expiry date
2026-10-26
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5