Products

 
skipjam

Jams are among the most popular processed fruit. It is prepared by boiling the fruit in a large amount of sugar. Jams often contain thickening agents - for example. Pectin or gelatin.

marka:
smak:
5906716206567 5906716206567 Jamar
Jamar Jamar Marmalade soft with Jamar Jamar Marmalade soft with
wild rose 600 g
15,82zł/kg

price: 9,49 zł

PLN
1
2
Jamar Jamar Marmalade soft with
5 5
5 2 Jamar Jamar Marmalade soft with
expiry date 2027-07-31
5906716201494 5906716201494 Jamar
Jamar Jamar multi-fruit marmalade Jamar Jamar multi-fruit marmalade
Jamar Jamar multi-fruit marmalade
4 5
4.5 4 Jamar Jamar multi-fruit marmalade
expiry date 2027-05-31
5900397750869 5900397750869 Łowicz
REDUCED PRICE -10%
Łowicz Łowicz 100% blackcurrant Łowicz Łowicz 100% blackcurrant
fruit jam 210 g
63,67zł/kg

price: 13,37 zł

PLN
1
13
expiry date
2026-11-30
5900397754492 5900397754492 Łowicz
REDUCED PRICE -10%
Łowicz Łowicz Raspberry jam with Łowicz Łowicz Raspberry jam with
reduced sugar content 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
4
Łowicz Łowicz Raspberry jam with
5 5
5 1 Łowicz Łowicz Raspberry jam with
expiry date 2026-11-30
5901641002918 5901641002918 Runoland
Runoland Runoland
BIO
200 g
56,60zł/kg

price: 11,32 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-30
5901641002901 5901641002901 Runoland
Runoland Runoland
expiry date
2027-10-30
5900397009141 5900397009141 Łowicz
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-05-30
8034034860080 8034034860080
Agrisicilia Marmolada Agrisicilia Marmolada
z pomarańczy 360 g
55,06zł/kg

price: 19,82 zł

PLN
1
1
expiry date
2030-06-08
5901483082185 5901483082185 Bifix
Bifix Bifix jam with low sugar Bifix Bifix jam with low sugar
blueberries 290 g
27,55zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
4
Bifix Bifix jam with low sugar
4 5
4.5 2 Bifix Bifix jam with low sugar
expiry date 2028-06-30
5906732622815 5906732622815
Crocus Cherry jam with cardamom Crocus Cherry jam with cardamom
with reduced sugar content gluten-free 235 g
52,94zł/kg

price: 12,44 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-10-30
5906732622839 5906732622839 Krokus
Krokus Crocus Rhubarb jam with Krokus Crocus Rhubarb jam with
cinnamon with reduced sugar content gluten-free 235 g
45,32zł/kg

price: 10,65 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-01
5906732622822 5906732622822 Krokus
Krokus Crocus Strawberry jam with Krokus Crocus Strawberry jam with
vanilla with reduced sugar content gluten-free 235 g
51,02zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
2
Krokus Crocus Strawberry jam with
5 5
5 1 Krokus Crocus Strawberry jam with
expiry date 2028-04-01
5900437071305 5900437071305 Dr. Oetker
Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix 3:1 Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix 3:1
40 g
103,75zł/kg

price: 4,15 zł

PLN
1
27
expiry date
2028-11-30
734027974043 Ginger People
Ginger People Ginger People Ginger People Ginger People
Organic Ginger Jam 240 g
70,83zł/kg

price: 17 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-01-07
5904747000307 5904747000307 Hektor
Hektor Hektor Dżem wiśniowy Hektor Hektor Dżem wiśniowy
340 g
18,74zł/kg

price: 6,37 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-01-30
5903295150328 5903295150328 Stovit
Stovit Stovit Apricot jam without Stovit Stovit Apricot jam without
added sugar 250 g
37,84zł/kg

price: 9,46 zł

PLN
1
4
Stovit Stovit Apricot jam without
5 5
5 1 Stovit Stovit Apricot jam without
expiry date 2027-09-30
5903295150311 5903295150311 Stovit
Stovit Stovit Black currant jam Stovit Stovit Black currant jam
with no added sugar 250 g
41,80zł/kg

price: 10,45 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-09-30
5903295155088 5903295155088 Stovit
Stovit Stovit Blackcurrant jam Stovit Stovit Blackcurrant jam
expiry date
2027-03-30
5903295153329 5903295153329 Stovit
Stovit Stovit Cherry jam without Stovit Stovit Cherry jam without
added sugar, with xylitol 250 g
41,56zł/kg

price: 10,39 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-12-30
5903295156535 5903295156535 Stovit
Stovit Stovit Dżem z malin Stovit Stovit Dżem z malin
słodzony 250 g
43,52zł/kg

price: 10,88 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-30
5903295154814 5903295154814 Stovit
Stovit Stovit Multi-fruit Stovit Stovit Multi-fruit
marmalade 240 g
22,38zł/kg

price: 5,37 zł

PLN
1
4
Stovit Stovit Multi-fruit
5 5
5 1 Stovit Stovit Multi-fruit
expiry date 2027-05-30
5903295150335 5903295150335 Stovit
Stovit Stovit Strawberry jam Stovit Stovit Strawberry jam
without added sugar 250 g
37,52zł/kg

price: 9,38 zł

PLN
1
1
Stovit Stovit Strawberry jam
5 5
5 1 Stovit Stovit Strawberry jam
expiry date 2027-09-30
5900397008946 5900397008946 Łowicz
Łowicz low-sugar blueberry jam Łowicz low-sugar blueberry jam
280 g
27,96zł/kg

price: 7,83 zł

PLN
1
9
Łowicz low-sugar blueberry jam
5 5
5 8 Łowicz low-sugar blueberry jam
expiry date 2027-06-30
5900397006546 5900397006546 Łowicz
Łowicz low-sugar cherry jam Łowicz low-sugar cherry jam
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
13
Łowicz low-sugar cherry jam
4 5
4 9 Łowicz low-sugar cherry jam
expiry date 2027-06-30
5900397008144 5900397008144 Łowicz
Łowicz low-sugar jam , pineapple Łowicz low-sugar jam , pineapple
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
Łowicz low-sugar jam , pineapple
5 5
5 1 Łowicz low-sugar jam , pineapple
expiry date 2027-03-30
5900397731639 5900397731639 Łowicz
Łowicz low-sugar jam Gooseberry Łowicz low-sugar jam Gooseberry
Kiwi 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-06-30
5900397007147 5900397007147 Łowicz
Łowicz low-sugar jam black Łowicz low-sugar jam black
currant 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
13
Łowicz low-sugar jam black
5 5
5 8 Łowicz low-sugar jam black
expiry date 2027-06-30
5900397008540 5900397008540 Łowicz
Łowicz low-sugar peach jam Łowicz low-sugar peach jam
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
10
Łowicz low-sugar peach jam
5 5
5 3 Łowicz low-sugar peach jam
expiry date 2027-04-30
5900397006744 5900397006744 Łowicz
Łowicz low-sugar strawberry jam Łowicz low-sugar strawberry jam
280 g
25,86zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
15
Łowicz low-sugar strawberry jam
5 5
5 10 Łowicz low-sugar strawberry jam
expiry date 2027-03-30
5900397757424 5900397757424 Łowicz
Łowicz Łowicz Dżem czarna Łowicz Łowicz Dżem czarna
i czerwona 200 g
47,70zł/kg

price: 9,54 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-04-30
5900397759299 5900397759299 Łowicz
Łowicz Łowicz Dżem malina Łowicz Łowicz Dżem malina
expiry date
2027-07-30
5900397757363 5900397757363 Łowicz
Łowicz Łowicz Dżem truskawka Łowicz Łowicz Dżem truskawka
expiry date
2027-05-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5