Bifix jam with low sugar blueberries

Bifix
42Bifix jam with low sugar blueberries
Bifix jam with low sugar blueberriesBifix jam with low sugar blueberries
masa netto

masa netto

290 g

data przydatności

expiry date:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

27,55 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901483082185

5901483082185

price: 7,99 zł

7.99 PLN 2028-06-30 NewCondition
borówka amerykańska, cukier, woda, substancja żelująca - pektyny, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, Sporządzono z 50 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna 562 kJ/132 kcal
Tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 32 g
w tym cukry 30 g
Białko <0,5 g
Sól 0,03 g

pełnia smaku, duże kawałki owoców, bez konserwantów, 100% polskich owoców, oryginalna receptura - W. Piasecki
brand:Bifix
Legally regulated product name:Dżem z borówek amerykańskich o obniżonej zawartości cukru. Pasteryzowany.
Storage:Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C i spożyć w ciągu 7 dni.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Łowicz low-sugar jam , pineapple Łowicz low-sugar jam , pineapple
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-30
    Łowicz low-sugar peach jam Łowicz low-sugar peach jam
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2027-05-30
    Łowicz low-sugar strawberry jam Łowicz low-sugar strawberry jam
    280 g
    25,86zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-03-30
    Łowicz low-sugar cherry jam Łowicz low-sugar cherry jam
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-06-30
    Łowicz low-sugar jam black Łowicz low-sugar jam black
    currant 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-06-30
    Łowicz low-sugar blueberry jam Łowicz low-sugar blueberry jam
    280 g
    27,96zł/kg

    price: 7,83 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-06-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix 3:1 Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix 3:1
    40 g
    103,75zł/kg

    price: 4,15 zł

    PLN
    1
    27
    expiry date
    2028-11-30
    Bifix Bifix fruit tea Bifix Bifix fruit tea
    expiry date 2029-04-30
    Bifix Bifix
    25 torebek

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2029-03-20
    Bifix fruit tea in sachets of Bifix fruit tea in sachets of
    cranberry raspberry 20 szt.

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-04-29
    Bifix Bifix herbal tea 20 lemon Bifix Bifix herbal tea 20 lemon
    balm bags 20 szt.

    price: 4,12 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-05-14
    Bifix Bifix Rooibos African Red Bifix Bifix Rooibos African Red
    Bush Tea 20 szt.

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-05-26
    Bifix Premium Fruit tea in double Bifix Premium Fruit tea in double
    bags cranberries with a grenade 20 szt.

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2029-04-29
    Bifix Premium Fruit tea in double Bifix Premium Fruit tea in double
    bags briar with raspberry 20 szt.

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date
    2029-04-14
    Bifix Biofix green tea (20 bags) Bifix Biofix green tea (20 bags)
    with a lemon flavor 40 g
    155,00zł/kg

    price: 6,20 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-06-10
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5