Products

5901483010102 5901483010102 Bifix
Bifix Bifix fruit tea Bifix Bifix fruit tea
Bifix Bifix fruit tea
5 5
5 1 Bifix Bifix fruit tea
expiry date 2029-04-30
5901483020101 5901483020101 Bifix
Bifix Bifix
25 torebek

price: 4,99 zł

PLN
1
8
Bifix
5 5
5 5 Bifix
expiry date 2029-03-20
5901483000738 5901483000738 Bifix
Bifix fruit tea in sachets of Bifix fruit tea in sachets of
cranberry raspberry 20 szt.

price: 5,99 zł

PLN
1
12
Bifix fruit tea in sachets of
5 5
5 1 Bifix fruit tea in sachets of
expiry date 2029-04-29
5901483060305 5901483060305 Bifix
Bifix Bifix herbal tea 20 lemon Bifix Bifix herbal tea 20 lemon
balm bags 20 szt.

price: 4,12 zł

PLN
1
10
Bifix Bifix herbal tea 20 lemon
5 5
5 6 Bifix Bifix herbal tea 20 lemon
expiry date 2028-05-14
5901483200107 5901483200107 Bifix
Bifix Bifix Rooibos African Red Bifix Bifix Rooibos African Red
Bush Tea 20 szt.

price: 5,99 zł

PLN
1
2
Bifix Bifix Rooibos African Red
5 5
5 4 Bifix Bifix Rooibos African Red
expiry date 2029-05-26
5901483001605 5901483001605 Bifix
Bifix Premium Fruit tea in double Bifix Premium Fruit tea in double
bags cranberries with a grenade 20 szt.

price: 5,99 zł

PLN
1
7
Bifix Premium Fruit tea in double
5 5
5 1 Bifix Premium Fruit tea in double
expiry date 2029-04-29
5901483001612 5901483001612 Bifix
Bifix Premium Fruit tea in double Bifix Premium Fruit tea in double
bags briar with raspberry 20 szt.

price: 5,99 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-04-14
5901483100261 5901483100261 Bifix
Bifix Biofix green tea (20 bags) Bifix Biofix green tea (20 bags)
with a lemon flavor 40 g
155,00zł/kg

price: 6,20 zł

PLN
1
1
Bifix Biofix green tea (20 bags)
5 5
5 2 Bifix Biofix green tea (20 bags)
expiry date 2029-06-10
5901483060206 5901483060206 Bifix
Bifix mint herbal tea Bifix mint herbal tea
20 szt.

price: 4,12 zł

PLN
1
8
Bifix mint herbal tea
5 5
5 3 Bifix mint herbal tea
expiry date 2028-05-07
5901483060404 5901483060404 Bifix
Bifix BiFix chamomile herbal tea Bifix BiFix chamomile herbal tea
in tea bags 20 szt.

price: 4,12 zł

PLN
1
2
Bifix BiFix chamomile herbal tea
5 5
5 2 Bifix BiFix chamomile herbal tea
expiry date 2028-07-31
5901483071103 5901483071103 Bifix
Bifix Bifix fruit tea cranberry Bifix Bifix fruit tea cranberry
25 torebek

price: 4,99 zł

PLN
1
2
Bifix Bifix fruit tea cranberry
5 5
5 1 Bifix Bifix fruit tea cranberry
expiry date 2029-04-07
5901483081034 5901483081034 Bifix
Bifix BiFix Herbal white mulberry Bifix BiFix Herbal white mulberry
tea 20 szt.

price: 5,21 zł

PLN
1
9
Bifix BiFix Herbal white mulberry
5 5
5 1 Bifix BiFix Herbal white mulberry
expiry date 2028-06-24
5901483060046 5901483060046 Bifix
Bifix Bi Fix horsetail herbal tea Bifix Bi Fix horsetail herbal tea
Expressway 20 szt.

price: 5,21 zł

PLN
1
3
Bifix Bi Fix horsetail herbal tea
4 5
4.5 3 Bifix Bi Fix horsetail herbal tea
expiry date 2027-10-30
5901483081607 5901483081607 Bifix
Bifix Bifix Dziurawiec Suplement Bifix Bifix Dziurawiec Suplement
diety 20 torebek

price: 5,21 zł

PLN
1
8
Bifix Bifix Dziurawiec Suplement
5 5
5 1 Bifix Bifix Dziurawiec Suplement
expiry date 2028-05-04
5901483082185 5901483082185 Bifix
Bifix Bifix jam with low sugar Bifix Bifix jam with low sugar
blueberries 290 g
27,55zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
4
Bifix Bifix jam with low sugar
4 5
4.5 2 Bifix Bifix jam with low sugar
expiry date 2028-06-30
5901483082567 5901483082567 Bifix
Bifix Bifix Clean Diet Supplements Bifix Bifix Clean Diet Supplements
Herbal Tea 30 torebek

price: 5,21 zł

PLN
1
4
Bifix Bifix Clean Diet Supplements
5 5
5 2 Bifix Bifix Clean Diet Supplements
expiry date 2028-05-29
5901483081010 5901483081010 Bifix
Bifix Bifix Fruit infusion with Bifix Bifix Fruit infusion with
cranberry Dried fruit tea 100 g
76,70zł/kg

price: 7,67 zł

PLN
1
9
Bifix Bifix Fruit infusion with
5 5
5 1 Bifix Bifix Fruit infusion with
expiry date 2028-05-07
5901483084097 5901483084097 Bifix
Bifix Bifix Slimming Tea Herbal Bifix Bifix Slimming Tea Herbal
- fruit tea. Dietary supplement 15 x 2 g 30 g
229,00zł/kg

price: 6,87 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-04-14
5901483084103 5901483084103 Bifix
Bifix Bifix Detox Tea Herbal Bifix Bifix Detox Tea Herbal
- fruit tea. Dietary supplement 15 x 2 g 30 g
229,00zł/kg

price: 6,87 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-07-30
5901483060015 5901483060015 Bifix
Bifix Bifix Nettle Herbal Tea Bifix Bifix Nettle Herbal Tea
20 torebek

price: 4,12 zł

PLN
1
4
Bifix Bifix Nettle Herbal Tea
5 5
5 1 Bifix Bifix Nettle Herbal Tea
expiry date 2028-05-04
5901483084240 5901483084240 Bifix
Bifix Bifix Melissa with orange Bifix Bifix Melissa with orange
and lemongrass 40 g
134,00zł/kg

price: 5,36 zł

PLN
1
6
Bifix Bifix Melissa with orange
5 5
5 2 Bifix Bifix Melissa with orange
expiry date 2028-04-17
5901483060107 5901483060107 Bifix
Bifix Bifix herbal tea of linden Bifix Bifix herbal tea of linden
blossom 20 szt.

price: 5,21 zł

PLN
1
10
Bifix Bifix herbal tea of linden
5 5
5 2 Bifix Bifix herbal tea of linden
expiry date 2028-05-28
5901483060060 5901483060060 Bifix
Bifix Bifix Herbal tea fennel Bifix Bifix Herbal tea fennel
20 szt.

price: 5,36 zł

PLN
1
7
Bifix Bifix Herbal tea fennel
4 5
4 1 Bifix Bifix Herbal tea fennel
expiry date 2028-05-29
5901483080709 5901483080709 Bifix
Bifix Bifix Tea of dried fruit Bifix Bifix Tea of dried fruit
fruit infusion with wild rose 100 g
75,10zł/kg

price: 7,51 zł

PLN
1
4
Bifix Bifix Tea of dried fruit
5 5
5 3 Bifix Bifix Tea of dried fruit
expiry date 2028-05-20
5901483084745 5901483084745 Bifix
Bifix Bifix CBD Relax Tea herbal Bifix Bifix CBD Relax Tea herbal
and fruit tea 15 torebek

price: 6,79 zł

PLN
1
10
expiry date
2027-07-01
5901483085964 5901483085964 Bifix
Bifix Bifix Melissa herbal tea Bifix Bifix Melissa herbal tea
with hemp 40 g
133,50zł/kg

price: 5,34 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-05-12
5901483086893 5901483086893 Bifix
Bifix Bifix fruit tea instant 6 Bifix Bifix fruit tea instant 6
flavors x 5 hermetic envelopes 30 torebek

price: 12,40 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-03-18
5901483081881 5901483081881 Bifix
Bifix Bifix Winter Tea Instant Bifix Bifix Winter Tea Instant
expiry date
2028-01-09
5901483087340 5901483087340 Bifix
Bifix Bifix Herbatka Bifix Bifix Herbatka
ziołowo-owocowa 20 torebek

price: 5,33 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-03-05
5901483088217 5901483088217 Bifix
Bifix Bifix Herbata ziołowa Bifix Bifix Herbata ziołowa
i tymianek 20 torebek

price: 5,33 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-05-27
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5