Stovit Multi-fruit marmalade

Stovit
51Stovit Multi-fruit marmalade
Stovit Multi-fruit marmaladeStovit Multi-fruit marmalade
masa netto

masa netto

240 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

22,38 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903295154814

5903295154814

price: 5,37 zł

5.37 PLN 2027-05-30 NewCondition
przecier jabłkowy (96 g na 100 g produktu gotowego), cukier, przeciery w zmiennych proporcjach: śliwkowy, aroniowy i z czarnych porzeczek (4 g na 100 g produktu gotowego), regulator kwasowości - kwas cytrynowy, substancja konserwująca - sorbinian potasu, Sporządzono z 100 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna914 kJ / 218 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
węglowodany57 g
w tym cukry52 g
białko<0,5 g
sól0 g

doskonała do wypieków, ciast i pieczywa, idealne dopełnienie knedli i kruchych ciasteczek, mocno owocowe nadzienie, aż 100 g owoców na 100 g produktu, Produkt polski
brand:Stovit
Legally regulated product name:Marmolada wieloowocowa miękka.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C. Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii na opakowaniu.
Type of packaging:Cup/Tub/Bowl
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Ginger People Ginger People Ginger People Ginger People
    Organic Ginger Jam 240 g
    70,83zł/kg

    price: 17 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-01-07
    Jamar Jamar multi-fruit marmalade Jamar Jamar multi-fruit marmalade
    expiry date 2027-05-31
    Łowicz low-sugar jam , pineapple Łowicz low-sugar jam , pineapple
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-30
    Łowicz low-sugar peach jam Łowicz low-sugar peach jam
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2027-05-30
    Łowicz low-sugar strawberry jam Łowicz low-sugar strawberry jam
    280 g
    25,86zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-03-30
    Łowicz low-sugar cherry jam Łowicz low-sugar cherry jam
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-06-30
    Łowicz low-sugar jam black Łowicz low-sugar jam black
    currant 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-06-30
    Stovit Stovit with strawberry jam Stovit Stovit with strawberry jam
    expiry date
    2027-09-30
    Stovit Stovit Black currant jam Stovit Stovit Black currant jam
    with no added sugar 250 g
    41,80zł/kg

    price: 10,45 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-09-30
    Stovit Stovit Strawberry jam Stovit Stovit Strawberry jam
    without added sugar 250 g
    37,52zł/kg

    price: 9,38 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-09-30
    Stovit Stovit Apricot jam without Stovit Stovit Apricot jam without
    added sugar 250 g
    37,84zł/kg

    price: 9,46 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-09-30
    Stovit Stovit Cherry jam without Stovit Stovit Cherry jam without
    added sugar, with xylitol 250 g
    41,56zł/kg

    price: 10,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-12-30
    Stovit Stovit Blackcurrant jam Stovit Stovit Blackcurrant jam
    expiry date
    2027-03-30
    Stovit Stovi Krem orzechowy Stovit Stovi Krem orzechowy
    20 g
    57,50zł/kg

    price: 1,15 zł

    PLN
    1
    58
    expiry date
    2027-09-15
    Stovit Stovit Dżem z malin Stovit Stovit Dżem z malin
    słodzony 250 g
    43,52zł/kg

    price: 10,88 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-11-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5