Products

5903295003679 5903295003679 Stovit
Stovit Stovit with strawberry jam Stovit Stovit with strawberry jam
expiry date
2027-09-30
5903295150311 5903295150311 Stovit
Stovit Stovit Black currant jam Stovit Stovit Black currant jam
with no added sugar 250 g
41,80zł/kg

price: 10,45 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-09-30
5903295150335 5903295150335 Stovit
Stovit Stovit Strawberry jam Stovit Stovit Strawberry jam
without added sugar 250 g
37,52zł/kg

price: 9,38 zł

PLN
1
1
Stovit Stovit Strawberry jam
5 5
5 1 Stovit Stovit Strawberry jam
expiry date 2027-09-30
5903295150328 5903295150328 Stovit
Stovit Stovit Apricot jam without Stovit Stovit Apricot jam without
added sugar 250 g
37,84zł/kg

price: 9,46 zł

PLN
1
4
Stovit Stovit Apricot jam without
5 5
5 1 Stovit Stovit Apricot jam without
expiry date 2027-09-30
5903295153329 5903295153329 Stovit
Stovit Stovit Cherry jam without Stovit Stovit Cherry jam without
added sugar, with xylitol 250 g
41,56zł/kg

price: 10,39 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-12-30
5903295155088 5903295155088 Stovit
Stovit Stovit Blackcurrant jam Stovit Stovit Blackcurrant jam
expiry date
2027-03-30
5903295154814 5903295154814 Stovit
Stovit Stovit Multi-fruit Stovit Stovit Multi-fruit
marmalade 240 g
22,38zł/kg

price: 5,37 zł

PLN
1
4
Stovit Stovit Multi-fruit
5 5
5 1 Stovit Stovit Multi-fruit
expiry date 2027-05-30
5903295156535 5903295156535 Stovit
Stovit Stovit Dżem z malin Stovit Stovit Dżem z malin
słodzony 250 g
43,52zł/kg

price: 10,88 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5