Łowicz 100% blackcurrant fruit jam

Łowicz
Łowicz 100% blackcurrant fruit jamŁowicz 100% blackcurrant fruit jam
masa netto

masa netto

210 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-30

pojemność

cena za kilogram

63,67 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397750869

5900397750869

price: 13,37 zł

13.37 PLN 2026-11-30 NewCondition
czarne porzeczki (100 g czarnych porzeczek zużyto na 100 g produktu), cukry pochodzące z owoców, substancja żelująca - pektyny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia557 kJ/ 132 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany28 g
w tym cukry28 g
białko1,1 g
sól0 g

cukry tylko z owoców, 100 g z czarnej porzeczki na 100 g dżemu
brand:Łowicz
Legally regulated product name:Dżem z czarnych porzeczek o obniżonej zawartości cukrów*. Pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 5 dni.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
Łowicz low-sugar jam , pineapple Łowicz low-sugar jam , pineapple
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-30
Łowicz low-sugar peach jam Łowicz low-sugar peach jam
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-04-30
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-05-30
Łowicz low-sugar strawberry jam Łowicz low-sugar strawberry jam
280 g
25,86zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-30
Łowicz low-sugar cherry jam Łowicz low-sugar cherry jam
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-06-30
Łowicz low-sugar jam black Łowicz low-sugar jam black
currant 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-06-30
Łowicz low-sugar blueberry jam Łowicz low-sugar blueberry jam
280 g
27,96zł/kg

price: 7,83 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-06-30
Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix 3:1 Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix 3:1
40 g
103,75zł/kg

price: 4,15 zł

PLN
1
27
expiry date
2028-11-30
Łowicz low-sugar jam with forest Łowicz low-sugar jam with forest
fruits 240 g
59,88zł/kg

price: 14,37 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-02-28
Łowicz low-sugar blueberry jam Łowicz low-sugar blueberry jam
expiry date 2027-05-30
Łowicz low-sugar strawberry jam Łowicz low-sugar strawberry jam
240 g
45,29zł/kg

price: 10,87 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-06-30
Łowicz Bolognese sauce ready Łowicz Bolognese sauce ready
500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Łowicz dressing up , a jar of Łowicz dressing up , a jar of
sweet - sour 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Łowicz Chinese sauce Łowicz Chinese sauce
expiry date 2027-11-30
Łowicz spaghetti sauce Łowicz spaghetti sauce
expiry date 2028-01-31
Łowicz low-sugar jam Gooseberry Łowicz low-sugar jam Gooseberry
Kiwi 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5