dressing up , a jar of sweet - sour

Łowicz
32dressing up , a jar of sweet - sour
dressing up , a jar of sweet - sourdressing up , a jar of sweet - sour
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

17,16 zł / kg

ocena

ranking

3.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397016439

5900397016439

price: 8,58 zł

buy 6 szt. for 8.45 zł/szt
8.58 PLN 2028-01-30 NewCondition
woda, cukier, marchew, cebula (8,8 %), pomidory (8 %), koncentrat pomidorowy (5 %), papryka czerwona (4,4 %), papryka zielona (4,4 %), ananas (3,4 %), przecier jabłkowy, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, pędy bambusa (2 %), sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, zioła, ekstrakty warzyw, aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia320 kJ / 75 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany17 g
w tym cukry17 g
białko1,1 g
sól1,1 g

Seler : Może zawierać
pełen warzyw, bez konserwantów, Polska Marka
brand:Łowicz
About the brand:Łowicz Samo najlepsze!
Legally regulated product name:Sos słodko-kwaśny. Sos warzywno-pomidorowy z kawałkami ananasa. Pasteryzowany.
Storage:Chroń przed światłem. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 48 godzin.
Recipes:Przepis na kurczaka w sosie słodko-kwaśnym Potrzebujesz: sos słodko-kwaśny Łowicz, ok. 400 g piersi kurczaka, 2 łyżki oleju, 300 g makaronu sojowego. 1. Mięso pokrój w kostkę. 2. Podsmaż na 2 łyżkach oleju. 3. Dodaj sos i podgrzej ok. 3 minuty. 4. Podawaj z makaronem sojowym. Opakowanie sosu użyte w przepisie wystarczy do przygotowania dania dla 3 osób.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 2 ocen.




    Łowicz Łowicz Sweet and sour Łowicz Łowicz Sweet and sour
    sauce with lime 500 g
    17,98zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-10-30
    Familijne Przysmaki Sos boloński Familijne Przysmaki Sos boloński
    500 g
    12,78zł/kg

    price: 6,39 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-01-30
    Winiary sauce powdered light roast Winiary sauce powdered light roast
    expiry date 2027-06-30
    Winiary garlic mayonnaise sauce Winiary garlic mayonnaise sauce
    250 g
    38,16zł/kg

    price: 9,54 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-03-04
    Knorr Home Tastes Knorr sauce for Knorr Home Tastes Knorr sauce for
    roast bright 25 g
    184,80zł/kg

    price: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date
    2027-05-30
    Roleski Roleski Tartar Sauce Roleski Roleski Tartar Sauce
    expiry date 2027-04-23
    Roleski Roleski Garlic Sauce Roleski Roleski Garlic Sauce
    expiry date 2027-03-12
    Amaizin Amaizin Salsa sauce mild, Amaizin Amaizin Salsa sauce mild,
    gluten-free BIO 260 g
    51,62zł/kg

    price: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2029-12-31
    Łowicz low-sugar jam with forest Łowicz low-sugar jam with forest
    fruits 240 g
    59,88zł/kg

    price: 14,37 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-02-28
    Łowicz low-sugar jam , pineapple Łowicz low-sugar jam , pineapple
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-30
    Łowicz low-sugar peach jam Łowicz low-sugar peach jam
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2027-05-30
    Łowicz low-sugar strawberry jam Łowicz low-sugar strawberry jam
    280 g
    25,86zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-03-30
    Łowicz low-sugar cherry jam Łowicz low-sugar cherry jam
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-06-30
    Łowicz low-sugar jam black Łowicz low-sugar jam black
    currant 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-06-30
    Łowicz low-sugar blueberry jam Łowicz low-sugar blueberry jam
    280 g
    27,96zł/kg

    price: 7,83 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5