Jams and preserves Lowicz are probably one of the favorite sweet milk Poles. Who among us does not know and appreciates their excellent taste and quality ? . Try among other things, the new , high quality syrups Lowicz properties of healthy. Buy bulk containers and save !.

 
5900120011199 5900120011199 Łowicz
Łowicz Łowicz Lowicz UHT milk Łowicz Łowicz Lowicz UHT milk
3.2% 1 litr

price: 4,32 zł

PLN
1
207
Łowicz Łowicz Lowicz UHT milk
4 5
4.5 8 Łowicz Łowicz Lowicz UHT milk
expiry date 2027-03-12
5900120011229 5900120011229 Łowicz
Łowicz Łowicz Łowicz milk 2.0% Łowicz Łowicz Łowicz milk 2.0%
1 litr

price: 4,40 zł

PLN
1
4
Łowicz Łowicz Łowicz milk 2.0%
5 5
5 2 Łowicz Łowicz Łowicz milk 2.0%
expiry date 2027-02-24
 
5900397016590 5900397016590 Łowicz
Łowicz Bolognese sauce ready Łowicz Bolognese sauce ready
500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
Łowicz Bolognese sauce ready
5 5
5 1 Łowicz Bolognese sauce ready
expiry date 2028-01-30
5900397016408 5900397016408 Łowicz
Łowicz Chinese sauce Łowicz Chinese sauce
Łowicz Chinese sauce
5 5
5 1 Łowicz Chinese sauce
expiry date 2027-11-30
5900397735439 5900397735439 Łowicz
Łowicz Lowicz Mexican sauce Łowicz Lowicz Mexican sauce
expiry date
2028-01-30
5900397016255 5900397016255 Łowicz
Łowicz spaghetti sauce Łowicz spaghetti sauce
Łowicz spaghetti sauce
5 5
5 5 Łowicz spaghetti sauce
expiry date 2028-01-31
5900397735453 5900397735453 Łowicz
Łowicz Łowicz Mushroom sauce Łowicz Łowicz Mushroom sauce
with boletus 500 g
17,28zł/kg

price: 8,64 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-07-30
5900397733220 5900397733220 Łowicz
Łowicz Łowicz Neapolitan sauce Łowicz Łowicz Neapolitan sauce
for spaghetti 500 g
17,18zł/kg

price: 8,59 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-11-30
5900397743854 5900397743854 Łowicz
Łowicz Łowicz Spicy spaghetti Łowicz Łowicz Spicy spaghetti
expiry date
2028-01-30
 
5900397750869 5900397750869 Łowicz
REDUCED PRICE -10%
Łowicz Łowicz 100% blackcurrant Łowicz Łowicz 100% blackcurrant
fruit jam 210 g
63,67zł/kg

price: 13,37 zł

PLN
1
13
expiry date
2026-11-30
5900397754492 5900397754492 Łowicz
REDUCED PRICE -10%
Łowicz Łowicz Raspberry jam with Łowicz Łowicz Raspberry jam with
reduced sugar content 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
4
Łowicz Łowicz Raspberry jam with
5 5
5 1 Łowicz Łowicz Raspberry jam with
expiry date 2026-11-30
5900397009141 5900397009141 Łowicz
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-05-30
5900397731950 5900397731950 Łowicz
Łowicz cranberry to meat and Łowicz cranberry to meat and
cheese 230 g
49,57zł/kg

price: 11,40 zł

PLN
1
3
Łowicz cranberry to meat and
5 5
5 2 Łowicz cranberry to meat and
expiry date 2027-02-28
5900397016439 5900397016439 Łowicz
Łowicz dressing up , a jar of Łowicz dressing up , a jar of
sweet - sour 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
Łowicz dressing up , a jar of
3 5
3.5 2 Łowicz dressing up , a jar of
expiry date 2028-01-30
5900397012042 5900397012042 Łowicz
Łowicz low-sugar blueberry jam Łowicz low-sugar blueberry jam
Łowicz low-sugar blueberry jam
5 5
5 2 Łowicz low-sugar blueberry jam
expiry date 2027-05-30
5900397008946 5900397008946 Łowicz
Łowicz low-sugar blueberry jam Łowicz low-sugar blueberry jam
280 g
27,96zł/kg

price: 7,83 zł

PLN
1
9
Łowicz low-sugar blueberry jam
5 5
5 8 Łowicz low-sugar blueberry jam
expiry date 2027-06-30
5900397006546 5900397006546 Łowicz
Łowicz low-sugar cherry jam Łowicz low-sugar cherry jam
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
13
Łowicz low-sugar cherry jam
4 5
4 9 Łowicz low-sugar cherry jam
expiry date 2027-06-30
5900397008144 5900397008144 Łowicz
Łowicz low-sugar jam , pineapple Łowicz low-sugar jam , pineapple
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
Łowicz low-sugar jam , pineapple
5 5
5 1 Łowicz low-sugar jam , pineapple
expiry date 2027-03-30
5900397731639 5900397731639 Łowicz
Łowicz low-sugar jam Gooseberry Łowicz low-sugar jam Gooseberry
Kiwi 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-06-30
5900397007147 5900397007147 Łowicz
Łowicz low-sugar jam black Łowicz low-sugar jam black
currant 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
13
Łowicz low-sugar jam black
5 5
5 8 Łowicz low-sugar jam black
expiry date 2027-06-30
5900397013148 5900397013148 Łowicz
Łowicz low-sugar jam with forest Łowicz low-sugar jam with forest
fruits 240 g
59,88zł/kg

price: 14,37 zł

PLN
1
6
Łowicz low-sugar jam with forest
5 5
5 4 Łowicz low-sugar jam with forest
expiry date 2027-02-28
5900397008540 5900397008540 Łowicz
Łowicz low-sugar peach jam Łowicz low-sugar peach jam
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
10
Łowicz low-sugar peach jam
5 5
5 3 Łowicz low-sugar peach jam
expiry date 2027-04-30
5900397012646 5900397012646 Łowicz
Łowicz low-sugar strawberry jam Łowicz low-sugar strawberry jam
240 g
45,29zł/kg

price: 10,87 zł

PLN
1
5
Łowicz low-sugar strawberry jam
5 5
5 1 Łowicz low-sugar strawberry jam
expiry date 2027-06-30
5900397006744 5900397006744 Łowicz
Łowicz low-sugar strawberry jam Łowicz low-sugar strawberry jam
280 g
25,86zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
15
Łowicz low-sugar strawberry jam
5 5
5 10 Łowicz low-sugar strawberry jam
expiry date 2027-03-30
5900397757424 5900397757424 Łowicz
Łowicz Łowicz Dżem czarna Łowicz Łowicz Dżem czarna
i czerwona 200 g
47,70zł/kg

price: 9,54 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-04-30
5900397759299 5900397759299 Łowicz
Łowicz Łowicz Dżem malina Łowicz Łowicz Dżem malina
expiry date
2027-07-30
5900397757363 5900397757363 Łowicz
Łowicz Łowicz Dżem truskawka Łowicz Łowicz Dżem truskawka
expiry date
2027-05-30
5900397756717 5900397756717 Łowicz
Łowicz Łowicz Konfitura malinowa Łowicz Łowicz Konfitura malinowa
240 g
59,71zł/kg

price: 14,33 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-06-30
5900397743878 5900397743878 Łowicz
Łowicz Łowicz Sweet and sour Łowicz Łowicz Sweet and sour
sauce with lime 500 g
17,98zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
5
Łowicz Łowicz Sweet and sour
4 5
4.5 2 Łowicz Łowicz Sweet and sour
expiry date 2027-10-30
 
skipdrinks
5900397745797 5900397745797 Łowicz
Łowicz Łowicz Dietary supplement Łowicz Łowicz Dietary supplement
in cherry-flavored syrup 400 ml
20,45zł/l

price: 8,18 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-04-30
5900397745865 5900397745865 Łowicz
Łowicz Łowicz Dietary supplement Łowicz Łowicz Dietary supplement
in lemon-flavored syrup 400 ml
19,98zł/l

price: 7,99 zł

PLN
1
1
Łowicz Łowicz Dietary supplement
5 5
5 1 Łowicz Łowicz Dietary supplement
expiry date 2027-04-30
5900397745841 5900397745841 Łowicz
Łowicz Łowicz Dietary supplement Łowicz Łowicz Dietary supplement
in raspberry-lemon syrup 400 ml
20,45zł/l

price: 8,18 zł

PLN
1
5
Łowicz Łowicz Dietary supplement
5 5
5 3 Łowicz Łowicz Dietary supplement
expiry date 2027-04-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5