cranberry to meat and cheese

Łowicz
52cranberry to meat and cheese
cranberry to meat and cheesecranberry to meat and cheese
masa netto

masa netto

230 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

49,57 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397731950

5900397731950

price: 11,40 zł

11.40 PLN 2027-02-28 NewCondition
żurawiny (42%), cukier, woda, substancja żelująca - pektyny, substancje zagęszczające - guma guar i mączka chleba świętojańskiego, regulatory kwasowości - kwas cytrynowy, cytryniany sodu i mleczan wapnia, przeciwutleniacz - kwas askorbinowy, Sporządzono z 42 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
energia682 kJ/161 kcal
tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany 39 g
w tym cukry 39 g
białko <0,5 g
sól 0 g

Łowicz
About the brand:Łowicz Samo najlepsze
Legally regulated product name:Żurawina do mięs i serów. Pasteryzowana.
Storage:Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:Agros Nova Sp. z o.o. Sp. k. al. Stanów Zjednoczonych 61A 04-028 Warszawa
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Rolnik Blueberry farmer entire Rolnik Blueberry farmer entire
    expiry date
    2028-02-28
    Devaldano forest cranberry Devaldano forest cranberry
    290 g
    27,55zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2029-01-30
    Devaldano forest blueberry Devaldano forest blueberry
    expiry date 2027-03-30
    Sante Cranberry Cranberry for Sante Cranberry Cranberry for
    meats and cheeses 200 g
    30,70zł/kg

    price: 6,14 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date
    2028-02-19
    Łowicz low-sugar jam with forest Łowicz low-sugar jam with forest
    fruits 240 g
    59,88zł/kg

    price: 14,37 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-02-28
    Łowicz low-sugar jam , pineapple Łowicz low-sugar jam , pineapple
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-30
    Łowicz low-sugar peach jam Łowicz low-sugar peach jam
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2027-05-30
    Łowicz low-sugar strawberry jam Łowicz low-sugar strawberry jam
    280 g
    25,86zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-03-30
    Łowicz low-sugar cherry jam Łowicz low-sugar cherry jam
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-06-30
    Łowicz low-sugar jam black Łowicz low-sugar jam black
    currant 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-06-30
    Łowicz low-sugar blueberry jam Łowicz low-sugar blueberry jam
    280 g
    27,96zł/kg

    price: 7,83 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5