Łowicz Mushroom sauce with boletus

Łowicz
Łowicz Mushroom sauce with boletusŁowicz Mushroom sauce with boletus
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

17,28 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397735453

5900397735453

price: 8,64 zł

buy 6 szt. for 8.51 zł/szt
8.64 PLN 2027-07-30 NewCondition
woda, cebula, koncentrat pomidorowy (7,4 %), pieczarki (7,3 %), marchew (4,5 %), skrobia modyfikowana kukurydziana, przecier jabłkowy, cukier, olej rzepakowy, sól, przyprawy (w tym pieprz czarny), ekstrakty przypraw, zioła, podgrzybek suszony (0,15 %), regulator kwasowości - kwas cytrynowy, glukoza, suszone warzywa (w tym szczypior), aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia248 kJ / 59 kcal
tłuszcz1,6 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany9,8 g
w tym cukry7,0 g
białko1,3 g
sól0,88 g

Seler : Może zawierać
pełen warzyw, bez konserwantów, Polska Marka
brand:Łowicz
About the brand:Łowicz Samo najlepsze!
Legally regulated product name:Sos pieczarkowy z podgrzybkiem. Sos warzywno-pieczarkowy z podgrzybkiem. Pasteryzowany.
Storage:Chroń przed światłem. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 48 godzin.
Recipes:Przepis na makaron świderki z kurczakiem Potrzebujesz: sos pieczarkowy z podgrzybkiem Łowicz, ok. 400 g piersi kurczaka, 2 łyżki oleju, 300 g makaronu świderki Lubella. 1. Mięso pokrój w kostkę. 2. Podsmaż na 2 łyżkach oleju. 3. Dodaj sos i podgrzej ok. 3 minuty. 4. Podawaj z makaronem świderki. Opakowanie sosu użyte w przepisie wystarczy do przygotowania dania dla 3 osób.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
Łowicz Bolognese sauce ready Łowicz Bolognese sauce ready
500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Łowicz Chinese sauce Łowicz Chinese sauce
expiry date 2027-11-30
Łowicz spaghetti sauce Łowicz spaghetti sauce
expiry date 2028-01-31
Łowicz Łowicz Neapolitan sauce Łowicz Łowicz Neapolitan sauce
for spaghetti 500 g
17,18zł/kg

price: 8,59 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-11-30
Łowicz Lowicz Mexican sauce Łowicz Lowicz Mexican sauce
expiry date
2028-01-30
Łowicz Łowicz Spicy spaghetti Łowicz Łowicz Spicy spaghetti
expiry date
2028-01-30
Pamapol tripe zamojsku Pamapol tripe zamojsku
expiry date 2028-01-06
Pamapol cabbage rolls in tomato Pamapol cabbage rolls in tomato
sauce 500 g
17,56zł/kg

price: 8,78 zł

PLN
1
66
expiry date 2029-02-10
Łowicz low-sugar jam with forest Łowicz low-sugar jam with forest
fruits 240 g
59,88zł/kg

price: 14,37 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-02-28
Łowicz low-sugar jam , pineapple Łowicz low-sugar jam , pineapple
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-30
Łowicz low-sugar peach jam Łowicz low-sugar peach jam
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-04-30
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-05-30
Łowicz low-sugar strawberry jam Łowicz low-sugar strawberry jam
280 g
25,86zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-30
Łowicz low-sugar cherry jam Łowicz low-sugar cherry jam
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-06-30
Łowicz low-sugar jam black Łowicz low-sugar jam black
currant 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-06-30
Łowicz low-sugar blueberry jam Łowicz low-sugar blueberry jam
280 g
27,96zł/kg

price: 7,83 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5