Łowicz

Konfitura Łowicz to całe owoce lub duże kawałki owoców leśnych zanurzone w gęstym, owocowym syropie. Ma doskonały smak, kolor, aromat i jak wszystkie konfitury Łowicz jest produktem niskosłodzonym. ekstra zawartość owoców duże kawałki owoców

masa netto

masa netto

240 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

59,71 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397756717

5900397756717

price: 14,33 zł

14.33 PLN 2027-06-30 NewCondition

<p>owoce (60 %) (w tym owoce leśne (jeżyny (15 %), maliny (10 %), jagody (8% )), truskawki (24 %), poziomki (3 %)), cukier, woda, substancja żelująca – pektyny, substancje zagęszczające – guma guar, guma ksantanowa, regulator kwasowości – kwas cytrynowy.</p>


<p>Wartość odżywcza w 100 g produktu energia 698 kJ/ 165 kcal tłuszcz <0,5 g w tym kwasy nasycone <0,1 g węglowodany 39 g w tym cukry 39 g białko 0,6 g sól 0 g</p>


Konfitura Łowicz to całe owoce lub duże kawałki owoców leśnych zanurzone w gęstym, owocowym syropie. Ma doskonały smak, kolor, aromat i jak wszystkie konfitury Łowicz jest produktem niskosłodzonym. ekstra zawartość owoców duże kawałki owoców


Łowicz low-sugar jam with forest Łowicz low-sugar jam with forest
fruits 240 g
59,88zł/kg

price: 14,37 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-02-28
Łowicz low-sugar blueberry jam Łowicz low-sugar blueberry jam
expiry date 2027-05-30
Łowicz low-sugar strawberry jam Łowicz low-sugar strawberry jam
240 g
45,29zł/kg

price: 10,87 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-06-30
Herbapol Herbapol jam with cherry Herbapol Herbapol jam with cherry
extra low-sugar 240 g
35,50zł/kg

price: 8,52 zł

PLN
1
8
expiry date 2028-03-30
Herbapol Herbapol jam with Herbapol Herbapol jam with
strawberry extra low-sugar 240 g
35,50zł/kg

price: 8,52 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-11-30
Herbapol Herbapol jam with Herbapol Herbapol jam with
raspberry extra low-sugar 240 g
35,50zł/kg

price: 8,52 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-07-30
Stovit Stovit with strawberry jam Stovit Stovit with strawberry jam
expiry date
2027-09-30
Hektor Hektor Konfitura z czarnych Hektor Hektor Konfitura z czarnych
330 g
24,21zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-05-30
Łowicz low-sugar jam , pineapple Łowicz low-sugar jam , pineapple
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-30
Łowicz low-sugar peach jam Łowicz low-sugar peach jam
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-04-30
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-05-30
Łowicz low-sugar strawberry jam Łowicz low-sugar strawberry jam
280 g
25,86zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-30
Łowicz low-sugar cherry jam Łowicz low-sugar cherry jam
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-06-30
Łowicz low-sugar jam black Łowicz low-sugar jam black
currant 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-06-30
Łowicz low-sugar blueberry jam Łowicz low-sugar blueberry jam
280 g
27,96zł/kg

price: 7,83 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-06-30
Łowicz Bolognese sauce ready Łowicz Bolognese sauce ready
500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5