Products

 

Jam is obtained by boiling the fruit in syrup or juice. These should be getting the best quality fruit. There may be immature or damaged.

4016249074289 4016249074289 Allos
Allos Allos Mus z mango Allos Allos Mus z mango
bezglutenowy BIO 200 g
88,90zł/kg

price: 17,78 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-04
5904747001373 5904747001373 Hektor
Hektor Hektor Konfitura z czarnych Hektor Hektor Konfitura z czarnych
330 g
24,21zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-05-30
5904747001304 5904747001304 Hektor
Hektor Hektor Konfitura Hektor Hektor Konfitura
z truskawek 330 g
24,21zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-04-30
5900956201085 5900956201085 Herbapol
Herbapol Herbapol jam with cherry Herbapol Herbapol jam with cherry
extra low-sugar 240 g
35,50zł/kg

price: 8,52 zł

PLN
1
8
Herbapol Herbapol jam with cherry
5 5
5 5 Herbapol Herbapol jam with cherry
expiry date 2028-03-30
5900956201092 5900956201092 Herbapol
Herbapol Herbapol jam with Herbapol Herbapol jam with
raspberry extra low-sugar 240 g
35,50zł/kg

price: 8,52 zł

PLN
1
10
Herbapol Herbapol jam with
5 5
5 1 Herbapol Herbapol jam with
expiry date 2028-07-30
5900956201078 5900956201078 Herbapol
Herbapol Herbapol jam with Herbapol Herbapol jam with
strawberry extra low-sugar 240 g
35,50zł/kg

price: 8,52 zł

PLN
1
6
Herbapol Herbapol jam with
5 5
5 3 Herbapol Herbapol jam with
expiry date 2027-11-30
5903295003679 5903295003679 Stovit
Stovit Stovit with strawberry jam Stovit Stovit with strawberry jam
expiry date
2027-09-30
5900397012042 5900397012042 Łowicz
Łowicz low-sugar blueberry jam Łowicz low-sugar blueberry jam
Łowicz low-sugar blueberry jam
5 5
5 2 Łowicz low-sugar blueberry jam
expiry date 2027-05-30
5900397013148 5900397013148 Łowicz
Łowicz low-sugar jam with forest Łowicz low-sugar jam with forest
fruits 240 g
59,88zł/kg

price: 14,37 zł

PLN
1
6
Łowicz low-sugar jam with forest
5 5
5 4 Łowicz low-sugar jam with forest
expiry date 2027-02-28
5900397012646 5900397012646 Łowicz
Łowicz low-sugar strawberry jam Łowicz low-sugar strawberry jam
240 g
45,29zł/kg

price: 10,87 zł

PLN
1
5
Łowicz low-sugar strawberry jam
5 5
5 1 Łowicz low-sugar strawberry jam
expiry date 2027-06-30
5900397756717 5900397756717 Łowicz
Łowicz Łowicz Konfitura malinowa Łowicz Łowicz Konfitura malinowa
240 g
59,71zł/kg

price: 14,33 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5