Alce Nero Lemon Juice NFC 100% BIO

Alce Nero

Produkt pasteryzowany. Bezpośredni sok (nie z koncentratu) z ekologicznych cytryn, pochodzących z Sycylii. Polecamy jako dodatek do herbaty, a także do marynat i sosów. Świetnie komponuje się z sorbetami oraz orzeźwiającymi napojami.

Alce Nero Lemon Juice NFC 100% BIOAlce Nero Lemon Juice NFC 100% BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

expiry date:

2027-04-23

pojemność

cena za litr

47,96 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004908499

8009004908499

price: 11,99 zł

11.99 PLN 2027-04-23 NewCondition

bezpośredni sok z cytryn z Sycylii* (100 %) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 122 kJ / 29 kcal
Tłuszcz - 0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0 g
Węglowodany - 6,5 g
w tym cukry - 1,8 g
Błonnik - 0,4 g
Białko - 0,4 g
Sól - 0 g


Produkt pasteryzowany. Bezpośredni sok (nie z koncentratu) z ekologicznych cytryn, pochodzących z Sycylii. Polecamy jako dodatek do herbaty, a także do marynat i sosów. Świetnie komponuje się z sorbetami oraz orzeźwiającymi napojami.


brand:

Alce Nero


Legally regulated product name:Sok z cytryn z Sycylii Bio
Storage:

Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 10 dni.


Type of packaging:

Butelka


Producer's address:

Alce Nero - Włochy


Return address:

Bio Planet S.A.
Wilkowa Wieś 7
05-084 Leszno


from Rembowscy's home apple juice from Rembowscy's home apple juice
Stamped with cranberries 250 ml
23,96zł/l

price: 5,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-14
Rembowscy juice of apples Stamped Rembowscy juice of apples Stamped
unclear 250 ml
19,96zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-26
Bio Planet Bio Planet ginger juice Bio Planet Bio Planet ginger juice
NFC BIO 250 ml
73,76zł/l

price: 18,44 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-03-01
Rembowscy Rembowscy Sok tłoczony Rembowscy Rembowscy Sok tłoczony
250 ml
26,52zł/l

price: 6,63 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-12
Hortex Hortex Sok tłoczony Hortex Hortex Sok tłoczony
z jabłek 250 ml
17,84zł/l

price: 4,46 zł

PLN
1
22
expiry date
2027-02-28
Hortex Hortex Sok tłoczony Hortex Hortex Sok tłoczony
z jabłek 250 ml
17,84zł/l

price: 4,46 zł

PLN
1
18
expiry date
2027-02-28
Hortex Hortex Sok tłoczony Hortex Hortex Sok tłoczony
z jabłek 250 ml
17,84zł/l

price: 4,46 zł

PLN
1
20
expiry date
2027-02-28
Fortuna 100% Juice sugar free Fortuna 100% Juice sugar free
orange 1 litr

price: 7,50 zł

PLN
1
87
expiry date 2027-08-30
Alce Nero ground coffee 100 % Alce Nero ground coffee 100 %
Arabica espresso fair trade 250 g
190,32zł/kg

price: 47,58 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-04-17
Alce Nero ground coffee 100 % Alce Nero ground coffee 100 %
arabica moka fair trade 250 g
181,76zł/kg

price: 45,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-10
Alce Nero ground coffee arabica Alce Nero ground coffee arabica
robusta 100 % strong forte moka fair trade 250 g
191,96zł/kg

price: 47,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-17
Alce Nero Alce Nero wholemeal Alce Nero Alce Nero wholemeal
semolina pasta BIO fusilli 500 g
18,78zł/kg

price: 9,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO wholemeal Alce Nero Alce Nero BIO wholemeal
sandwich spaghetti pasta 500 g
30,34zł/kg

price: 15,17 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-04-28
Alce Nero Alce Nero
500 g
31,02zł/kg

price: 15,51 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-04-09
Alce Nero Alce Nero pasta Penne Alce Nero Alce Nero pasta Penne
Rigate Farro from BIO emmer 500 g
32,26zł/kg

price: 16,13 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-08-22
Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli
three-color BIO twist drills 500 g
23,64zł/kg

price: 11,82 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-04-11
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5