Bio Europe green beans pickled in a jar BIO

Bio Europa
55
Ok.Bio Europe green beans pickled in a jar BIO
52Bio Europe green beans pickled in a jar BIO

SKŁADNIKI
fasolka szparagowa zielona*(54,4%), woda, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Może stanowić dodatek do zimnych lub ciepłych dań. W przypadku spożycia na ciepło podgrzać całą zawartość słoiczka, nie doprowadzać do wrzenia.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartosc energetyczna: 110 kJ / 26 kcal
Tłuszcz: 0,30 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,10 g
Weglowodany: 2,90 g
w tym cukry: 0,80 g
Błonnik: 2,60 g
Białko: 1,60 g
Sól: 0,43 g

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Po otwarciu przechowywać w lodówce do dwóch dni, w temperaturze max. 7°C

INFORMACJA ALLERGENNA

Bio Europe green beans pickled in a jar BIOBio Europe green beans pickled in a jar BIO
BIO
masa netto

masa netto

340 g

data przydatności

expiry date:

2028-12-31

pojemność

cena za kilogram

21,32 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902175866069

5902175866069

price: 7,25 zł

7.25 PLN 2028-12-31 NewCondition

fasolka szparagowa zielona*, woda, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)



SKŁADNIKI
fasolka szparagowa zielona*(54,4%), woda, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Może stanowić dodatek do zimnych lub ciepłych dań. W przypadku spożycia na ciepło podgrzać całą zawartość słoiczka, nie doprowadzać do wrzenia.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartosc energetyczna: 110 kJ / 26 kcal
Tłuszcz: 0,30 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,10 g
Weglowodany: 2,90 g
w tym cukry: 0,80 g
Błonnik: 2,60 g
Białko: 1,60 g
Sól: 0,43 g

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Po otwarciu przechowywać w lodówce do dwóch dni, w temperaturze max. 7°C

INFORMACJA ALLERGENNA


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2026-06-11 12:53:08Ok.



Bonduelle Bonduelle Golden Maize Bonduelle Bonduelle Golden Maize
340 ml
15,41zł/l

price: 5,24 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-08-31
Bonduelle gold corn peas Bonduelle gold corn peas
340 g
25,59zł/kg

price: 8,70 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-08-31
Rolnik tinned corn Rolnik tinned corn
340 g
13,15zł/kg

price: 4,47 zł

PLN
1
18
expiry date
2029-09-16
Bio Planet Bio Europe Sweet corn Bio Planet Bio Europe Sweet corn
in brine in a jar BIO 340 g
27,82zł/kg

price: 9,46 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-12-31
Bio Europa Bio Europe carrots Bio Europa Bio Europe carrots
pickled in a jar 340 g
23,50zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-12-31
Hektor Heater Beetroot grated Hektor Heater Beetroot grated
lunch 340 g
11,74zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
23
expiry date 2027-09-30
Bio Planet Bio Planet Red Cabbage Bio Planet Bio Planet Red Cabbage
with Apple BIO 340 g
21,82zł/kg

price: 7,42 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-12-31
Rolnik Rolnik Seler wyborny Rolnik Rolnik Seler wyborny
340 g
15,74zł/kg

price: 5,35 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-02-13
Bio Europa Bio Europe Chickpeas in Bio Europa Bio Europe Chickpeas in
brine in a jar BIO 350 g
24,34zł/kg

price: 8,52 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-12-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5