Batom Baking soda

Batom
53Batom Baking soda

SKŁADNIKI
Soda oczyszczona (99,7%)

OPIS
Soda oczyszczona jest doskonałym zamiennikiem większości chemicznych środków czystości. Można jej używać do sprzątania praktycznie wszystkich powierzchni w domu. Soda może być stosowana również jako środek spożywczy: zastępuje proszek do pieczenia, drożdże, zmiękcza twarde mięso.

INFORMACJA ALERGENNA
Może zawierać: gluten, orzeszki ziemne, inne orzechy, sezam oraz soję

Batom Baking sodaBatom Baking soda
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2028-03-03

pojemność

cena za kilogram

15,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907709953840

5907709953840

price: 15,00 zł

15.00 PLN 2028-03-03 NewCondition

Wodowęglan sodu, 99,7%, węglan sodu


SKŁADNIKI
Soda oczyszczona (99,7%)

OPIS
Soda oczyszczona jest doskonałym zamiennikiem większości chemicznych środków czystości. Można jej używać do sprzątania praktycznie wszystkich powierzchni w domu. Soda może być stosowana również jako środek spożywczy: zastępuje proszek do pieczenia, drożdże, zmiękcza twarde mięso.

INFORMACJA ALERGENNA
Może zawierać: gluten, orzeszki ziemne, inne orzechy, sezam oraz soję


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Batom Batom
    330 ml
    87,45zł/l

    price: 28,86 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-09-10
    Batom Organic raspberry syrup Batom Organic raspberry syrup
    330 ml
    81,79zł/l

    price: 26,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-09-10
    Batom Batom organic plum jam B / C Batom Batom organic plum jam B / C
    BIO 270 g
    107,37zł/kg

    price: 28,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-09-16
    Batom Batom lemon with ginger in Batom Batom lemon with ginger in
    syrup BIO 220 g
    72,68zł/kg

    price: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-02-05
    Batom Batom Erythritol Batom Batom Erythritol
    500 g
    38,74zł/kg

    price: 19,37 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-01-25
    Batom Organic Batom dried Batom Organic Batom dried
    vegetables BIO 75 g
    162,13zł/kg

    price: 12,16 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-03-01
    Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa
    suszone 150 g
    128,47zł/kg

    price: 19,27 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2028-03-01
    Batom Batom Vitamin C 1000 mg Batom Batom Vitamin C 1000 mg
    250 g
    62,00zł/kg

    price: 15,50 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-01-13
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5