Batom Erythritol

Batom

Erytrol może być stosowany do gotowania, pieczenia lub słodzenia. Redukując w ten sposób kaloryczność przygotowanych potraw. Erytrol jest mniej słodki niż tradycyjny cukier osiągając około 75 % jego słodyczy.

Batom Erythritol  Batom Erythritol
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2028-01-25

pojemność

cena za kilogram

38,74 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907709950672

5907709950672

price: 19,37 zł

19.37 PLN 2028-01-25 NewCondition

substancja słodząca: erytrytol.


Wartość energetyczna: 0 kJ/0 kcal
Tłuszcz: 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 99,5 g
w tym cukry: 0 g
alkohole wielowodorotlenowe: 99,5 g
Białko: 0 g
Sól: 0 g


Erytrol może być stosowany do gotowania, pieczenia lub słodzenia. Redukując w ten sposób kaloryczność przygotowanych potraw. Erytrol jest mniej słodki niż tradycyjny cukier osiągając około 75 % jego słodyczy.


Ksylitol Ksylitol
500 g
62,88zł/kg

price: 31,44 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-17
Diamant lump sugar Diamant lump sugar
Bio Planet Bio Planet BIO brown Bio Planet Bio Planet BIO brown
cane sugar demerara 500 g
20,42zł/kg

price: 10,21 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-02-28
Sante demerara sugar cane Sante demerara sugar cane
Unrefined 500 g
12,62zł/kg

price: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante demerara sugar cane Sante demerara sugar cane
Unrefined small 500 g
12,72zł/kg

price: 6,36 zł

PLN
1
14
Bio Planet Bio Planet BIO light Bio Planet Bio Planet BIO light
cane sugar 500 g
17,00zł/kg

price: 8,50 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-09-30
Sodasan Xylitol - sugar from birch Sodasan Xylitol - sugar from birch
500 g
43,50zł/kg

price: 21,75 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-06-24
Radix Radix-Bis Demerara cane Radix Radix-Bis Demerara cane
sugar 500 g
14,48zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-26
Batom Batom
330 ml
87,45zł/l

price: 28,86 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-09-10
Batom Organic raspberry syrup Batom Organic raspberry syrup
330 ml
81,79zł/l

price: 26,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-09-10
Batom Batom organic plum jam B / C Batom Batom organic plum jam B / C
BIO 270 g
107,37zł/kg

price: 28,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-09-16
Batom Batom lemon with ginger in Batom Batom lemon with ginger in
syrup BIO 220 g
72,68zł/kg

price: 15,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-05
Batom Batom Baking soda Batom Batom Baking soda
1 kg
15,00zł/kg

price: 15 zł

PLN
1
9
expiry date 2028-03-03
Batom Organic Batom dried Batom Organic Batom dried
vegetables BIO 75 g
162,13zł/kg

price: 12,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-03-01
Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa
suszone 150 g
128,47zł/kg

price: 19,27 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-01
Batom Batom Vitamin C 1000 mg Batom Batom Vitamin C 1000 mg
250 g
62,00zł/kg

price: 15,50 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-01-13
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5