Bio Food Spirit vinegar 10% BIO, gluten-free

Bio Food
Bio Food Spirit vinegar 10% BIO, gluten-free  Bio Food Spirit vinegar 10% BIO, gluten-free
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2030-10-07

pojemność

cena za litr

25,56 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902693122326

5902693122326

price: 12,78 zł

12.78 PLN 2030-10-07 NewCondition
Octim Octim Spirit Vinegar Octim Octim Spirit Vinegar
500 ml
11,98zł/l

price: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim Spirit vinegar 10 % Acidity Octim Spirit vinegar 10 % Acidity
500 ml
8,30zł/l

price: 4,15 zł

PLN
1
21
Alce Nero Alce Nero BIO filtered Alce Nero Alce Nero BIO filtered
apple cider vinegar 500 ml
35,98zł/l

price: 17,99 zł

PLN
1
2
Bio Food Bio Food Ocet jabłkowy Bio Food Bio Food Ocet jabłkowy
5% 500 ml
27,72zł/l

price: 13,86 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-09-19
Alce Nero Alce Nero Apple cider Alce Nero Alce Nero Apple cider
vinegar 5% unfiltered BIO 500 ml
33,64zł/l

price: 16,82 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-04-15
Alce Nero Alce Nero Balsamic Alce Nero Alce Nero Balsamic
Vinegar Modena filtered BIO 500 ml
46,36zł/l

price: 23,18 zł

PLN
1
1
Jamar Jamar BIO apple cider Jamar Jamar BIO apple cider
BIO
Jamar BIO apple cider vinegar Jamar BIO apple cider vinegar
vinegar 500 ml
13,68zł/l

price: 6,84 zł

PLN
1
24
expiry date 2028-04-30
Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6% Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6%
kwasowości 500 ml
17,68zł/l

price: 8,84 zł

PLN
1
29
expiry date
2027-04-30
Bio Food Bio Food Gluten-free Bio Food Bio Food Gluten-free
tomato puree BIO 500 ml
19,98zł/l

price: 9,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-14
Bio Food biofood ecological bio Bio Food biofood ecological bio
juice of the pickled carrot 300 ml
29,10zł/l

price: 8,73 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Food Bio Food organic BIO Bio Food Bio Food organic BIO
pickled cucumber juice 300 ml
23,93zł/l

price: 7,18 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-04-28
Bio Food ecological cranberry Bio Food ecological cranberry
BIO
ecological cranberry juice ecological cranberry juice
juice 300 ml
66,63zł/l

price: 19,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-02-19
Bio Food Bio Food BIO gluten-free Bio Food Bio Food BIO gluten-free
pickled cucumbers 760 g
23,53zł/kg

price: 17,88 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-09-19
Bio Food apple vinegar bio Bio Food apple vinegar bio
700 ml
21,41zł/l

price: 14,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-19
Bio Food Bio Food Vegetarian red Bio Food Bio Food Vegetarian red
borscht BIO 500 ml
19,98zł/l

price: 9,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-01-15
Bio Food Bio Food Sauerkraut with Bio Food Bio Food Sauerkraut with
carrots BIO 700 g
14,29zł/kg

price: 10 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-06-16
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5