Bio Planet BIO Marinated Capers

Bio Planet

Idealne jako dodatek do sałatek, pizzy, potraw z makaronu oraz dań mięsnych lub rybnych.

Bio Planet BIO Marinated CapersBio Planet BIO Marinated Capers
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2029-03-30

pojemność

cena za kilogram

88,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903900368032

5903900368032

price: 8,86 zł

8.86 PLN 2029-03-30 NewCondition

kapary*, woda, ocet winny*, sól, regulator kwasowości: kwas mlekowy (*certyfikowany składnik ekologiczny).


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 97 kJ/23 kcal
Tłuszcz - 0,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0 g
Węglowodany - 1,4 g
w tym cukry -1,0 g
Błonnik - 3,3 g
Białko - 1,9 g
Sól - 5,9 g


Idealne jako dodatek do sałatek, pizzy, potraw z makaronu oraz dań mięsnych lub rybnych.


D'Amico DAmico Occhiello capers D'Amico DAmico Occhiello capers
flavored with wine vinegar 100 g
87,00zł/kg

price: 8,70 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-10-26
Bonduelle Bonduelle canned peas Bonduelle Bonduelle canned peas
Traditional 400 g
11,68zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-06-30
Pudliszki tinned corn Pudliszki tinned corn
400 g
15,73zł/kg

price: 6,29 zł

PLN
1
22
expiry date 2028-08-21
Dawtona beetroot chips Dawtona beetroot chips
510 g
11,51zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-17
Bonduelle beans , canned red sauce Bonduelle beans , canned red sauce
ceyenne 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-31
Provitus Grandma's fried beetroot Provitus Grandma's fried beetroot
480 g
14,56zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-01-31
Rolnik Premium mini corn on the Rolnik Premium mini corn on the
cob 314 ml
37,71zł/l

price: 11,84 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-11
Bio Planet Bio Planet BIO Dried Bio Planet Bio Planet BIO Dried
Figs 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO almonds Bio Planet Bio Planet BIO almonds
100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet almond Bio Planet Bio Planet almond
flakes (cut almonds) BIO 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts
BIO 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
gluten-free sultanas 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet cranberry Bio Planet Bio Planet cranberry
sweetened with BIO cane sugar 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Raisins Bio Planet Bio Planet Raisins
gluten-free sultanas BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Whole Bio Planet Bio Planet BIO Whole
Grain Basmati Rice 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5