Bio Planet BIO Baking Powder

Bio Planet
Bio Planet BIO Baking PowderBio Planet BIO Baking Powder
BIO
masa netto

masa netto

15 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-03

pojemność

cena za kilogram

98,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907738158162

5907738158162

price: 1,47 zł

1.47 PLN 2027-03-03 NewCondition
substancje spulchniające (winiany potasu, węglany sodu), skrobia kukurydziana*, olej rzepakowy*. (*certyfikowany składnik ekologiczny).
Dr. Oetker Dr. Oetker. Rye Dr. Oetker Dr. Oetker. Rye
sourdough 15 g
126,67zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-06-30
Dr. Oetker Dr. Oetker baking Dr. Oetker Dr. Oetker baking
powder 30 g
33,00zł/kg

price: 0,99 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-05-30
Delecta Delecta Baking powder Delecta Delecta Baking powder
30 g
50,67zł/kg

price: 1,52 zł

PLN
1
33
expiry date 2027-03-30
Amylon Amylon Baking powder gluten Amylon Amylon Baking powder gluten
free BIO 12 g
151,67zł/kg

price: 1,82 zł

PLN
1
32
expiry date 2028-02-06
BIOVEGAN Biovegan Baking powder BIOVEGAN Biovegan Baking powder
gluten-free 3x17g BIO 51 g
110,78zł/kg

price: 5,65 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-05-31
Cykoria Chicory Baking powder Cykoria Chicory Baking powder
30 g
43,00zł/kg

price: 1,29 zł

PLN
1
39
expiry date 2028-08-30
Bio Planet Bio Planet BIO Dried Bio Planet Bio Planet BIO Dried
Figs 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO almonds Bio Planet Bio Planet BIO almonds
100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet almond Bio Planet Bio Planet almond
flakes (cut almonds) BIO 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts
BIO 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
gluten-free sultanas 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet cranberry Bio Planet Bio Planet cranberry
sweetened with BIO cane sugar 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Raisins Bio Planet Bio Planet Raisins
gluten-free sultanas BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Whole Bio Planet Bio Planet BIO Whole
Grain Basmati Rice 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5