Chicory Baking powder

Cykoria
55
Ok.Chicory Baking powder
54Chicory Baking powder
Chicory Baking powderChicory Baking powder
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

expiry date:

2028-08-30

pojemność

cena za kilogram

43,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288172978

5900288172978

price: 1,29 zł

1.29 PLN 2028-08-30 NewCondition
regulator kwasowości: difosforan disodowy E 450(i), substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu E 500 (ii), mąka pszenna
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g produktu
Wartość energetyczna376 kJ/ 89 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany19 g
w tym cukry0 g
Błonnik0,6 g
Białko2,6 g
Sól24,1 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
na 1 kg mąki
brand:Cykoria
About the brand:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Legally regulated product name:Proszek do pieczenia.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed zawilgoceniem.
Preparation and use:Można zastosować jako dodatek do ciast, deserów.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Marek , 2024-07-24 17:16:27Ok.



Dr. Oetker Dr. Oetker baking Dr. Oetker Dr. Oetker baking
powder 30 g
33,00zł/kg

price: 0,99 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-05-30
Delecta Delecta Baking powder Delecta Delecta Baking powder
30 g
50,67zł/kg

price: 1,52 zł

PLN
1
33
expiry date 2027-03-30
Amylon Amylon Baking powder gluten Amylon Amylon Baking powder gluten
free BIO 12 g
151,67zł/kg

price: 1,82 zł

PLN
1
32
expiry date 2028-02-06
Dr. Oetker Dr. Oetker. Rye Dr. Oetker Dr. Oetker. Rye
sourdough 15 g
126,67zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-06-30
BIOVEGAN Biovegan Baking powder BIOVEGAN Biovegan Baking powder
gluten-free 3x17g BIO 51 g
110,78zł/kg

price: 5,65 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-05-31
Bio Planet Bio Planet BIO Baking Bio Planet Bio Planet BIO Baking
Powder 15 g
98,00zł/kg

price: 1,47 zł

PLN
1
11
expiry date
2027-03-03
Cykoria citric acid grocery Cykoria citric acid grocery
20 g
92,50zł/kg

price: 1,85 zł

PLN
1
42
expiry date 2029-02-28
Cykoria beetroot soup rapid Cykoria beetroot soup rapid
60 g
37,67zł/kg

price: 2,26 zł

PLN
1
35
expiry date 2028-03-30
Cykoria chili Cykoria chili
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
29
expiry date 2028-01-30
Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
Express 30 bags 120 g
44,92zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-05-30
Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
of strawberry 100 g
56,30zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-11-30
Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
of rum 100 g
32,40zł/kg

price: 3,24 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-11-30
Cykoria Chicory Instant cheesecake Cykoria Chicory Instant cheesecake
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5