Bio Planet BIO einkorn wholemeal flour

Bio Planet Ekologiczna mąka z samopszy otrzymywana jest z przemiału oczyszczonych ziaren jednego z najstarszych, udomowionych gatunków pszenicy. Polecamy do wypieku razowego pieczywa, ciast, ciasteczek, a także naleśników i gofrów.
Bio Planet BIO einkorn wholemeal flourBio Planet BIO einkorn wholemeal flour
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-14

pojemność

cena za kilogram

17,98 zł / kg

kraj

Country of origin

Austria

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902983782605

5902983782605

price: 8,99 zł

8.99 PLN 2027-01-14 NewCondition
ekologiczna mąka z pszenicy samopszy pełnoziarnista 100 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna1466 kJ/346 kcal
Tłuszcz1,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,9 g
Węglowodany67 g
w tym cukry0,9 g
Błonnik4,8 g
Białko15,0 g
Sól0 g

Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Ekologiczna mąka z samopszy otrzymywana jest z przemiału oczyszczonych ziaren jednego z najstarszych, udomowionych gatunków pszenicy. Polecamy do wypieku razowego pieczywa, ciast, ciasteczek, a także naleśników i gofrów.
brand:Bio Planet
Legally regulated product name:Mąka z samopszy pełnoziarnista.
Other information:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07, Rolnictwo UE
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Torebka
Country of origin:Austria
Producer's address:
Return address:
Melvit potato flour Melvit potato flour
500 g
9,98zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
14
expiry date 2031-07-05
Bio Planet Organic wholemeal Bio Planet Organic wholemeal
spelled flour type 2000 500 g
15,98zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-03-31
Bio Planet rice flour BIO 500 g of Bio Planet rice flour BIO 500 g of
whole grains - BIO PLANET 500 g
19,38zł/kg

price: 9,69 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-05-31
Bio Planet Organic whole wheat Bio Planet Organic whole wheat
flour , buckwheat 500 g
19,98zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-04-04
Bio Planet Organic millet flour Bio Planet Organic millet flour
500 g
14,86zł/kg

price: 7,43 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-11-12
Dary Natury Dary Natury
500 g
65,52zł/kg

price: 32,76 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-03
Dary Natury Dary Natury BIO acorn Dary Natury Dary Natury BIO acorn
flour gluten-free 500 g
33,52zł/kg

price: 16,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-04
Radix Radix-Bis tapioca flour Radix Radix-Bis tapioca flour
500 g
16,46zł/kg

price: 8,23 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-26
Bio Planet Bio Planet BIO Dried Bio Planet Bio Planet BIO Dried
Figs 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO almonds Bio Planet Bio Planet BIO almonds
100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet almond Bio Planet Bio Planet almond
flakes (cut almonds) BIO 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts
BIO 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
gluten-free sultanas 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet cranberry Bio Planet Bio Planet cranberry
sweetened with BIO cane sugar 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Raisins Bio Planet Bio Planet Raisins
gluten-free sultanas BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Whole Bio Planet Bio Planet BIO Whole
Grain Basmati Rice 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5