Bio Planet Gluten-free BIO chestnut flour

Bio Planete

Ekologiczna mąka kasztanowa otrzymywana jest w wyniku zmielenia suszonych kasztanów jadalnych. Bardzo dobrze miesza się z innymi mąkami. Nadaje potrawom wyjątkowy smak. Polecamy do wypieku chleba, ciast, naleśników, makaronów.

Bio Planet Gluten-free BIO chestnut flourBio Planet Gluten-free BIO chestnut flour
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

48,63 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902605412026

5902605412026

price: 19,45 zł

19.45 PLN 2027-02-28 NewCondition

mąka kasztanowa* 100 % (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Ekologiczna mąka kasztanowa otrzymywana jest w wyniku zmielenia suszonych kasztanów jadalnych. Bardzo dobrze miesza się z innymi mąkami. Nadaje potrawom wyjątkowy smak. Polecamy do wypieku chleba, ciast, naleśników, makaronów.


Bio Planet corn flour product of Bio Planet corn flour product of
ecological agriculture 400 g
13,93zł/kg

price: 5,57 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-01-15
Bio Planet Organic amaranth flour Bio Planet Organic amaranth flour
400 g
30,80zł/kg

price: 12,32 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-04-30
Radix Radix-Bis Oatmeal Radix Radix-Bis Oatmeal
400 g
13,53zł/kg

price: 5,41 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-22
Radix Radix-Bis cornstarch Radix Radix-Bis cornstarch
400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-31
Bio Planet Planet Organic flax Bio Planet Planet Organic flax
flour BIO 400 g
15,70zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-02-17
Bio Planet Bio Planet Ground Bio Planet Bio Planet Ground
Almonds (Almond Flour) BIO 400 g
99,70zł/kg

price: 39,88 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-31
Bio Planet Planet BIO BIO chestnut Bio Planet Planet BIO BIO chestnut
flour 250 g
56,64zł/kg

price: 14,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-01-31
Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
Mills Flour cake 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-04-30
Bio Planete salad oil ecological Bio Planete salad oil ecological
500 ml
47,98zł/l

price: 23,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-30
Bio Planete olive oil Organic Bio Planete olive oil Organic
extra virgin 1 l

price: 71,15 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planete Planete Bio oil for Bio Planete Planete Bio oil for
cooking and frying BIO 500 ml
39,98zł/l

price: 19,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-30
Bio Planete Bio Planete sunflower Bio Planete Bio Planete sunflower
oil BIO virgin 500 ml
35,64zł/l

price: 17,82 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-01
Bio Planete Bio Planete olive oil Bio Planete Bio Planete olive oil
Extra virgin BIO 500 ml
72,90zł/l

price: 36,45 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-10-01
Bio Planete Bio Planete olive oil Bio Planete Bio Planete olive oil
for frying BIO 500 ml
94,28zł/l

price: 47,14 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-01
Bio Planete Bio Planete Cooking Bio Planete Bio Planete Cooking
BIO
Bio Planete Cooking oil with Ghee BIO Bio Planete Cooking oil with Ghee BIO
oil with Ghee BIO 500 ml
85,12zł/l

price: 42,56 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-28
Bio Planete Bio Planete Coconut Bio Planete Bio Planete Coconut
oil, odorless, BIO 400 ml
77,85zł/l

price: 31,14 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-01
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5