Planet Organic flax flour BIO

Bio Planet

Ekologiczną mąkę lnianą uzyskuje się przez zmielenie i odtłuszczenie nasion lnu.

Stosować tylko do gotowania i pieczenia. Nie spożywać na surowo!

Mąka może być stosowana samodzielnie lub jako dodatek do innych mąk.
Polecamy do wypieku pieczywa oraz wyrobów cukierniczych. Może służyć również jako panierka. 

Planet Organic flax flour BIOPlanet Organic flax flour BIO
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-17

pojemność

cena za kilogram

15,70 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902175866458

5902175866458

price: 6,28 zł

6.28 PLN 2027-02-17 NewCondition

ekologiczna mąka z lnu odtłuszczonego 100 %. 


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 1258 kJ/302 kcal
Tłuszcz - 7,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 1,0 g
Węglowodany - 3,7 g
w tym cukry - 3,7 g
Błonnik - 34 g
Białko - 37 g
Sól - 0,1 g


Ekologiczną mąkę lnianą uzyskuje się przez zmielenie i odtłuszczenie nasion lnu.

Stosować tylko do gotowania i pieczenia. Nie spożywać na surowo!

Mąka może być stosowana samodzielnie lub jako dodatek do innych mąk.
Polecamy do wypieku pieczywa oraz wyrobów cukierniczych. Może służyć również jako panierka. 


Bio Planet corn flour product of Bio Planet corn flour product of
ecological agriculture 400 g
13,93zł/kg

price: 5,57 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-01-15
Bio Planet Organic amaranth flour Bio Planet Organic amaranth flour
400 g
30,80zł/kg

price: 12,32 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-04-30
Radix Radix-Bis Oatmeal Radix Radix-Bis Oatmeal
400 g
13,53zł/kg

price: 5,41 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-22
Radix Radix-Bis cornstarch Radix Radix-Bis cornstarch
400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-31
Bio Planete Bio Planet Gluten-free Bio Planete Bio Planet Gluten-free
BIO chestnut flour 400 g
48,63zł/kg

price: 19,45 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-28
Bio Planet Bio Planet Ground Bio Planet Bio Planet Ground
Almonds (Almond Flour) BIO 400 g
99,70zł/kg

price: 39,88 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-31
Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
Mills Flour cake 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-04-30
Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
Mills A luxurious spikelet 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet BIO Dried Bio Planet Bio Planet BIO Dried
Figs 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO almonds Bio Planet Bio Planet BIO almonds
100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet almond Bio Planet Bio Planet almond
flakes (cut almonds) BIO 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts
BIO 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
gluten-free sultanas 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet cranberry Bio Planet Bio Planet cranberry
sweetened with BIO cane sugar 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Raisins Bio Planet Bio Planet Raisins
gluten-free sultanas BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Whole Bio Planet Bio Planet BIO Whole
Grain Basmati Rice 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5