Bio Planet Gluten-free shelled sunflower BIO

Bio Planet
52Bio Planet Gluten-free shelled sunflower BIO

Ekologiczne ziarno słonecznika doskonałe jako samodzielna przekąska oraz jako wzbogacający smakowo dodatek do wypieków, deserów, musli i sałatek. Wyśmienicie smakuje uprażony na patelni.

Bio Planet Gluten-free shelled sunflower BIOBio Planet Gluten-free shelled sunflower BIO
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

24,88 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814664204

5907814664204

price: 6,22 zł

6.22 PLN 2027-04-30 NewCondition

słonecznik łuskany* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 2458 kJ / 594 kcal
Tłuszcz - 49 g,
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 5,7 g
Węglowodany - 12 g,
w tym cukry - 0,5 g
Białko - 23 g
Sól - 0 g


Ekologiczne ziarno słonecznika doskonałe jako samodzielna przekąska oraz jako wzbogacający smakowo dodatek do wypieków, deserów, musli i sałatek. Wyśmienicie smakuje uprażony na patelni.


brand:

Bio Planet


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bio Planet Bio planet Black Quinoa Bio Planet Bio planet Black Quinoa
    (quinoa) BIO 250 g
    42,64zł/kg

    price: 10,66 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-08-02
    Bio Planet Bio planet Quinoa Bio Planet Bio planet Quinoa
    tricolor (quinoa) BIO 250 g
    42,64zł/kg

    price: 10,66 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-10
    Bio Planet Bio Planet
    250 g
    37,28zł/kg

    price: 9,32 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-07-31
    Bio Planet Planet Organic Flax Bio Planet Planet Organic Flax
    ground BIO 250 g
    32,96zł/kg

    price: 8,24 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-02-24
    Bio Planet Planet Bio Superfoods Bio Planet Planet Bio Superfoods
    crushed cocoa beans raw BIO 250 g
    186,88zł/kg

    price: 46,72 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-31
    Bio Planet Bio Superfoods planets Bio Planet Bio Superfoods planets
    psyllium seeds BIO 250 g
    119,96zł/kg

    price: 29,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-08-31
    Bio Planet Bio Planet ispaghula Bio Planet Bio Planet ispaghula
    BIO 250 g
    58,88zł/kg

    price: 14,72 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-10-08
    Bio Planet Bio Planet popcorn Bio Planet Bio Planet popcorn
    (corn kernels) BIO 250 g
    22,40zł/kg

    price: 5,60 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-11-27
    Bio Planet Bio Planet gluten-free Bio Planet Bio Planet gluten-free
    sunflower seeds BIO 350 g
    21,06zł/kg

    price: 7,37 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-08-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Dried Bio Planet Bio Planet BIO Dried
    Figs 150 g
    89,73zł/kg

    price: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-28
    Bio Planet Bio Planet BIO almonds Bio Planet Bio Planet BIO almonds
    100 g
    109,90zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-02-05
    Bio Planet Bio Planet almond Bio Planet Bio Planet almond
    flakes (cut almonds) BIO 100 g
    135,00zł/kg

    price: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-03
    Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts
    BIO 150 g
    169,27zł/kg

    price: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-28
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    gluten-free sultanas 200 g
    52,65zł/kg

    price: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Bio Planet Bio Planet cranberry Bio Planet Bio Planet cranberry
    sweetened with BIO cane sugar 100 g
    123,30zł/kg

    price: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-01-04
    Bio Planet Bio Planet Raisins Bio Planet Bio Planet Raisins
    gluten-free sultanas BIO 400 g
    45,00zł/kg

    price: 18 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-03-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5